IM 70,3

První triatlonové souboje proběhly v Jižní Africe

Jižní Afrika hostila „otvírák“ sezóny 2016. Z vítězství se k radosti domácího publika radoval Matt Trautman, v ženách dominovala britská hvězda Jodie Swallow, která má v Jižní Africe silné vazby.
27.01.2016 - Tomáš Mika
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3

Kam na start v nové sezóně? Ironman 70.3

Stále nevíte, kam v nadcházející sezóně na start? Přinášíme kalendář závodů z Evropské Ironman 70.3 túry. Ironman 70.3 opět posílil o nové závody. Které? Nejen to se dočtete v následujícím článku
05.01.2016 - Tomáš Mika

McKenzie a Ryf jsou hrdiny tohoto víkendu

Luke McKenzie zvítězil na Ironman Western Australia v novém traťovém rekordu, kde prolomil magickou hranici 8 hodin. Petr Vabroušek si připsal další umístění v Top Ten. V Bahrajnu dovršila „triplecrown“ Daniela Ryf a připsala si na účet pohádkovou částku.
06.12.2015 - Tomáš Mika

Víkend byl ve znamení půlek a špičkových výkonů

Evropská sezóna se uchýlila ke konci. V předposledním říjnovém víkendu se konaly hned dvě akce. Ironman Turkey 70.3 s hvězdným obsazením a Challenge Sardegna s Ospalým na startu. V Americe se konal tradiční podnik Ironman 70.3 Miami. Čtěte více
25.10.2015 - Tomáš Mika

Frodeno s Ryf jsou světovými šampióny v půlce

V Zell am See je dobojováno! Po strhující bitvě si titul mistra světa odváží Němec Jan Frodeno. Ženské pole závodnic zničila Daniela Ryf. Nejlepším Čechem byl Jarda Brynda. Více informací se dočtete v článku
30.08.2015 - Tomáš Mika
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3 Diskuze

Wiesbaden rozdal evropské tituly v půlce

V nabité konkurenci se dokázal prosadit Němec Boris Stein. Mezi ženami dominovala Camilla Pedersen. Radka Vodičková finišovala mezi ženami na šestém místě. Nejlepším Čechem ve Wiesbadenu byl Jakub Langhammer.
09.08.2015 - Tomáš Mika

První letní víkend nabídl několik zajímavých půlek

Ironman i Challenge byli taháky tohoto víkendu. Ironman nabídl půlku v Lucembursku, Mont Tremblant 70.3 a pak dvě půlky bez profesionálů. Challenge otevřel první ročník Challenge Heibronn. Čtěte více.
21.06.2015 - Tomáš Mika

Kraichgau a Rappeswil vévodili tomuto víkendu

Světová série Ironman pokračovala tento víkend v německém Kraichgau a ve švýcarském Rappeswil. Nabité startovní listiny slibovaly velké triatlonové souboje. Pro více informací čtěte dále.
07.06.2015 - Tomáš Mika

Dreitz s Ryf byli suverénní na Mallorce

Mladý Andreas Dreitz a suverénka poslední doby Daniela Ryf jednoznačně opanovali Ironman Mallorca 70.3. Ráj cyklistů přivítal přes 3800 závodníků včetně hrstky zástupců České republiky. Více v článku.
10.05.2015 - Tomáš Mika

Víkend byl ve znamení půlek, triumf slavila i Potůčková

Víkend byl ve znamení půlek, o senzační triatlonový počin se postarala Eva Potůčková, která zvítězila na Challenge Taiwan. Čtěte více
27.04.2015 - Tomáš Mika
Počet položek: 122položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková