Challenge Philippines s McCormackem, Hauschildt i Vodičkovou na startu!

20.02.2014 -
První ročník Challenge Philippines half nabídne zajímavou podívanou a to i z pohledu českého diváka. Ve startovním poli kromě superstar McCormacka, nechybí ani světová šampiónka z Las Vegas Melissa Hauschildt, či Radka Vodičková, které se na půlkách umí prosadit.

O víkendu startuje první ročník Challenge Philippines a máme se na co těšit! Trendem Challenge Family je vybudovat nové zvučné závody napříč kontinenty. Asie, Austrálie i Amerika mají nenasycený trh a o triatlon je enormní zájem. Před dvěma roky se podařilo vedení Challenge podepsat lukrativní smlouvu s ironmanskou hvězdou Chrissem McCormackem, který umí dodat závodu patřičný punc. A McCormack pochopitelně nemůže chybět ani na Filipínách, co by hlavní hvězda závodu.

Soupeřem McCormacka bude jeho letitý kolega i z dob působení v krátkém triatlonu Greg Bennett. V ženském poli závodnic bude podívaná o trochu zajímavější. Zde je největší favoritkou dvojnásobná mistryně světa z let 2011 a 2013 Australanka Melissa Hauschildt, která vyniká hlavně v závěrečné běžecké části.  Pódiové ambice bude jistě mít i světoběžnice Radka Vodičková, která se s Hauschildt několikrát o pódium utkala. Vodičková tímto závodem zahajuje novou sezónu. Přesedlala i na nový stroj Culprit a stala se tak novou tváří této v Evropě méně známé  cyklistické značky.  Další adeptkou na bednu je Australanka Annabel Luxford, která doslova vyniká na středních triatlonech.

Pořadatelé lákají na překrásné přírodní scenérie Filipín. Challenge Philippines startuje 22.února.Hodnocení:
Přečteno 456x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně