IM 70.3 Mallorca - vloni Andreas, letos Michael??

9.05.2012 -
O víkendu se uskuteční druhý ročník IM 70.3 Mallorca. Vloni zvítězil německý fenomén Andreas Realert. Letos bude na startu jeho mladší bratr Michael.
Cyklistický ráj Mallorca o víkendu přívítá ironmany na druhém ročníku Thomas Cook IM 70.3 Mallorca Alcúdia. Vloni jednoznačně zvítězil německý fenomén Andreas Raelert.  Závod se rozhodoval až v běhu a Němec závěrečných 21km zvládl za 1:11:46! Letos se ale závodu nezúčastní, bude startovat o týden později na IM 70.3 St. Polten. Druhý za Andreasem doběhl Bertrand Billard, francouzský mladík, který  kombinuje poloviční tratě a olympijský triatlon. Tretí byl rovněž francouz Sylvain Sudrie, mezi jehož největší úspěchy patří třetí místo z ITU MS 2011 v Hendersonu. Až sedmý finišoval havajský hrdina z roku 2005 Faris Al-Sultan. Pro zajímavost - 24. místo obsadil němec žijící v Česku Sven Imhoff.  Mezi ženy zvítězila  Emma-Kate Lidbur před Erikou Csomór a Sivii Felt.

Letos se na startu objeví mladší z dvojice Realert Brothers- Michael a jistě bude chtít napodobit svého staršího sourozence. V ženách budou mít medailové ambice Belgičanka Deckers Tine nebo německá závodnice z týmu Abu Dhabí Tina Moeller.