Na start olympijského závodu v Tokiu se postavila dvojice českých reprezentantek . Petra Kuříková obsadila při své premiéře 30.místo, pro Vendulu Frintovou skončil závod zklamáním - z trati byla stažena o kolo. Vítězství si famózním výkonem zajistila Flora Duffyová
27.07.2021 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

Druhý šampionát, druhý titul. Volár s Hruškovou jsou opět mistry republiky

Po triumfu v olympijském triatlonu ovládli Volár s Hruškovou i český šampionát v v super sprintu, který se uskutečnil o uplynulém víkendu v rámci Triathlon Festu Račice.
26.07.2021 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Bude v Mostě i dlouhý triatlon?

15.8. se koná závod na distancích polovičního ironmana - Triathlon Most. Vzhledem k téměř ideálním podmínkám pro rychlý závod zvažují organizátoři i variantu na ironmanských tratích. Je zapotřebí minimálně 50 triatlonistů na startu. Více v pozvánce
16.07.2021 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Letos se mi zatím nedařilo, tohle je super výsledek, říká Filip Michálek

Filip Michálek v barvách týmu TriKlub Příbram si v sobotu na MČR v Příbrami doběhl pro stříbrnou medaili za Janem Volárem. Ve svých dvaceti letech je to pro něj jeden z největších dosavadních úspěchů. Jak vnímá tento výsledek a jak prožil závod?
07.07.2021 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Jan Volár získal mistrovský hattrick, ženský titul patří Hruškové

Potřetí v řadě získal mistrovský titul v olympijském triatlonu Jan Volár, který zvítězil v závodě v Příbrami. Nejrychlejší ženou byla slovenská reprezentantka Romana Gajdošová, z Češek Alžběta Hrušková. Více v reportáži
04.07.2021 - ČTA

Byl to nejtěžší závod, který jsem zatím absolvoval, říká Michal Holub

Slovenský triatlonista Michal Holub z Triatlon team Dolní Kubín vybojoval na Moraviamanovi nepopulární bramborovou medaili v čase pod 9 hodin. Jak prožil závod v extrémních teplotách a jak hodnotí svůj výkon?
01.07.2021 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR Diskuze

České barvy byly na ME ve středním triatlonu v rakouském Walchsee hodně vidět. Kočař finišoval na sedmé příčce a do první dvacítky se vešli i Helena Kotopulu, Jakub Langhammer a Petr Soukup. v aquatlonové předehře dělilo Tomáše Zikmunda 14 vteřin od medaile. Více v článku
28.06.2021 - ČTA

Řenč s Křivánkovou obhájili na mistrovském Moraviamanovi pozice favoritů

Pohárová sezona odstartovala velkolepě: na Moraviaman Triathlonu si pro mistrovské tituly doběhli Tomáš Řenč a Simona Křivánková, kteří si tak připsali maximální počet bodů do Českého poháru v dlouhém triatlonu

Triatlonisty čeká velmi zajímavý závodní víkend. Do Prachatic se sjede světová a tuzemská špička terénního triatlonu, v Rakousku se bude bojovat o evropské medaile a dlouhotraťaře přivítá kultovní Moraviaman.
18.06.2021 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Race reporty Diskuze

ČTA povede i nadále Antonín Bauer

Předsedou ČTA zůstává Antonín Bauer. Mandát získal na volební valné hromadě, která se uskutečnila v Praze ve čtvrtek 10. června. Zvoleni byli také noví členové rady ČTA, kteří získali podporu od rekordního počtu delegátů.
11.06.2021 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČSTT Diskuze
Počet položek: 5075položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
27.7.21Kuříková v Tokiu na 30.místě, Frintová cíl neviděla. Olympijské zlato patří Bermuďance Duffyové
26.7.21Druhý šampionát, druhý titul. Volár s Hruškovou jsou opět mistry republiky
16.7.21Bude v Mostě i dlouhý triatlon?
7.7.21Letos se mi zatím nedařilo, tohle je super výsledek, říká Filip Michálek
4.7.21Jan Volár získal mistrovský hattrick, ženský titul patří Hruškové
1.7.21Byl to nejtěžší závod, který jsem zatím absolvoval, říká Michal Holub
28.6.21Lukáš Kočař vybojoval 7.místo na ME na středních tratích, další tři Češi v elitní dvacítce
21.6.21Řenč s Křivánkovou obhájili na mistrovském Moraviamanovi pozice favoritů
18.6.21Mimořádně nabitý triatlonový víkend: SP Xterra Prachatice, Moraviaman a ME Kitzbuhel