ITU Races

Kanadský Edmonton se stal scénou pro finálový závod série mistrovství světa (World Triathlon Championship Series). Tereza Zimovjanová finišovala na 31.místě, Radim Grebik na 34. a Alžběta Hrušková v kategorii U23 skončila na 27.pozici.
24.08.2021 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Česká triatlonová štafeta na MS v Montrealu skončila sedmá

Drželi kontakt s nejlepšími a nakonec dosáhli na jednoznačně nejlepší umístění české smíšené štafety v historii závodů Mistrovství světa. Štafeta ve složení Zimovjanová-Grebik-Hrušková-Volár vybojovala skvělé sedmé místo. Zvítězila štafeta USA.
16.08.2021 - ČTA

Vrátí se do lázeňského centra v rámci SP Karlovy Vary olympijští vítězové?

Nejlepší světoví triatlonisté opět zamíří do Česka, kde se 10.-12.9. uskuteční CITY TRIATHLON Karlovy Vary. Vrcholem nabitého třídenního programu bude pátý ročník závodu Světového poháru. Vloni se na start postavili olympijští vítězové - Flora Duffy a Kristian Blummenfeldt. Vrátí se i letos?
11.08.2021 - ČTA

Zimovjanová na MS v Leedsu skončila 23., Frintová ani Čelůstka nedokončili

Prestižní série triatlonového MS pokračovala druhým závodem v anglickém Leedsu. Tereza Zimovjanová si stanovila nové maximum v podobě 23.místa. Vendulu Frintovou připravily o šanci na úspěch zažívací problémy, Jan Čelůstka odstoupil z běžecké části kvůli bolesti Achillovy paty.
07.06.2021 - ČTA

Světový pohár: Kuříková vybojovala na drsných kopcích v Arzacheně 13. místo. Grebík si připsal životní výsledek

Na mimořádně náročné trati v Arzacheně se konal další závod Světového poháru v triatlonu. Nejlepší Češkou byla v sobotu 29. května na 13. místě Petra Kuříková. Pro životní výsledek si dojel Radim Grebík, který ve svém teprve třetím závodě mezi dospělými vybojoval 22. místo.
29.05.2021 - ČTA

Petra Kuříková si ze Světového poháru v Lisabonu odváží 23.místo, Tereza Zimovjanová byla 43.

Na start Světového poháru v Lisabonu se postavily dvě české reprezentantky - Petra Kuříková doběhla 23. a Tereza Zimovjanová po krizi na běžecké části skončila na 43.příčce. Zvítězila Švýcarka Nikola Spirigová, olympijská vítězka z Londýna.
23.05.2021 - ČTA

Jan Volár finišoval na Světovém poháru v Lisabonu na 34.místě, Jan Čelůstka nedokončil

V těsném finiši se Honza Volár rval až do posledních centimetrů o co nejlepší umístění, nakonec si odváží z Lisabonu 34.místo. Honza Čelůstka kvůli defektu nedokončil. Triumf z nedávné Jokohamy zopakoval Nor Kristian Blummenfelt.

Triatlonová štafeta si v kvalifikaci o olympiádu dojela pro 9. místo, šance na postup už je jen teoretická

V kvalifikačním závodě o olympijské hry vybojovala česká reprezentace 9. místo, které jí dává jen minimální šanci na účast v Tokiu. V portugalském Lisabonu se v pátek 21. května představilo celkem 17 štafet, nejrychlejší z nich byla favorizovaná belgická sestava.
21.05.2021 - ČTA

Triatlonistka Frintová vstoupila do seriálu mistrovství světa výborným 11. místem!

Skvělým výsledkem zahájila triatlonistka Vendula Frintová olympijskou sezonu! V prvním závodě seriálu Mistrovství světa si připsala 11. místo a potvrdila, že se jí v japonské Jokohamě daří. Zvítězila Američanka Taylor Knibbová.
15.05.2021 - ČTA

Skvělá Zimovjanová vybojovala na SP ve Valencii 11.místo

Výborným výsledkem končí pro český triatlon tato mezinárodní sezona. Tereza Zimovjanová obsadila v posledním letošním závodě Světového poháru 11.místo. Ve španělské Valencii tak dosáhla zatím na svůj největší úspěch kariéry. Závod ovládla Britka Beth Potterová.
07.11.2020 - ČTA
Počet položek: 190položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně
27.9.21Drsná trať Čechy nezlomila. Dva jsou na ME v terénním triatlonu v elitní desítce
19.9.21Na žamberském duatlonu se stali mistry Soukup a Mitisková
16.9.21Potvrdil jsem si, že moje výkonnost stále stoupá, říká Tomáš Řenč po MS v dlouhém triatlonu
7.9.21Mám teď motivaci to nezabalit a trénovat dál, říká vítěz Pilmana
2.9.21Je super být mezi lidmi, co jsou stejní blázni, říká Jiří Prášek
1.9.21Česká a švýcarská radost zn.: Giagathlon. A co bude dál?
26.8.21Boj na dvou frontách: pojede se o tituly ve sprintu i ve středním triatlonu
24.8.21Při finálovém závodě Mistrovství světa se čeští triatlonisté pohybovali kolem 30.místa