ITU Races

Zimovjanová na MS v Leedsu skončila 23., Frintová ani Čelůstka nedokončili

Prestižní série triatlonového MS pokračovala druhým závodem v anglickém Leedsu. Tereza Zimovjanová si stanovila nové maximum v podobě 23.místa. Vendulu Frintovou připravily o šanci na úspěch zažívací problémy, Jan Čelůstka odstoupil z běžecké části kvůli bolesti Achillovy paty.
07.06.2021 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Na mimořádně náročné trati v Arzacheně se konal další závod Světového poháru v triatlonu. Nejlepší Češkou byla v sobotu 29. května na 13. místě Petra Kuříková. Pro životní výsledek si dojel Radim Grebík, který ve svém teprve třetím závodě mezi dospělými vybojoval 22. místo.
29.05.2021 - ČTA

Na start Světového poháru v Lisabonu se postavily dvě české reprezentantky - Petra Kuříková doběhla 23. a Tereza Zimovjanová po krizi na běžecké části skončila na 43.příčce. Zvítězila Švýcarka Nikola Spirigová, olympijská vítězka z Londýna.
23.05.2021 - ČTA

V těsném finiši se Honza Volár rval až do posledních centimetrů o co nejlepší umístění, nakonec si odváží z Lisabonu 34.místo. Honza Čelůstka kvůli defektu nedokončil. Triumf z nedávné Jokohamy zopakoval Nor Kristian Blummenfelt.

V kvalifikačním závodě o olympijské hry vybojovala česká reprezentace 9. místo, které jí dává jen minimální šanci na účast v Tokiu. V portugalském Lisabonu se v pátek 21. května představilo celkem 17 štafet, nejrychlejší z nich byla favorizovaná belgická sestava.
21.05.2021 - ČTA

Triatlonistka Frintová vstoupila do seriálu mistrovství světa výborným 11. místem!

Skvělým výsledkem zahájila triatlonistka Vendula Frintová olympijskou sezonu! V prvním závodě seriálu Mistrovství světa si připsala 11. místo a potvrdila, že se jí v japonské Jokohamě daří. Zvítězila Američanka Taylor Knibbová.
15.05.2021 - ČTA

Skvělá Zimovjanová vybojovala na SP ve Valencii 11.místo

Výborným výsledkem končí pro český triatlon tato mezinárodní sezona. Tereza Zimovjanová obsadila v posledním letošním závodě Světového poháru 11.místo. Ve španělské Valencii tak dosáhla zatím na svůj největší úspěch kariéry. Závod ovládla Britka Beth Potterová.
07.11.2020 - ČTA

Světový pohár v Karlových Varech ozářily triatlonové superhvězdy! Zvítězili Francouz Vincent Luis a Bermuďanka Flora Duffyová

Česko má za sebou největší triatlonový víkend v historii. Na start závodu Světového poháru se v Karlových Varech v neděli 13. září postavili nejlepší triatlonisté planety. Pozici favorita potvrdil na CITY TRIATHLONU Karlovy Vary Francouz Vincent Luis, který jen o týden dřív získal titul mistra světa. V závodě žen byla nejrychlejší dvojnásobná mistryně světa Flora Duffyová. Z českých reprezentantů si nejlépe vedli Petra Kuříková na 12. příčce a František Linduška na 29. místě.
14.09.2020 - ČTA

Na Světový pohár míří do Karlových Varů triatlonové superhvězdy

Pozornost celého triatlonového světa teď směřuje do Česka. Následující víkend se totiž uskuteční CITY TRIATHLON Karlovy Vary, jehož vrcholem bude nedělní závod ITU Světového poháru. Na start se postaví nejrychlejší triatlonisté planety, včetně novopečených mistrů světa Luise a Taylor-Brownové.
10.09.2020 - ČTA

ČESKÁ ŠTAFETA OBSADILA NA TRIATLONOVÉM MISTROVSTVÍ SVĚTA 16. MÍSTO

Triatlonové mistrovství světa vyvrcholilo závodem smíšených štafet, které v Hamburku bojovaly o světové tituly v neděli 6. září. České kvarteto ve složení Zimovjanová, Linduška, Hrušková a Volár obsadilo 16. místo. Zvítězil tým Francie.
07.09.2020 - ČTA
Počet položek: 187položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
11.6.21ČTA povede i nadále Antonín Bauer
7.6.21Zimovjanová na MS v Leedsu skončila 23., Frintová ani Čelůstka nedokončili
5.6.21S premiérou v PRO kategorii jsem spokojený, říká Pavel Hradil
31.5.21Račice otevřely triatlonovou sezonu
29.5.21Světový pohár: Kuříková vybojovala na drsných kopcích v Arzacheně 13. místo. Grebík si připsal životní výsledek
23.5.21Petra Kuříková si ze Světového poháru v Lisabonu odváží 23.místo, Tereza Zimovjanová byla 43.
23.5.21Jan Volár finišoval na Světovém poháru v Lisabonu na 34.místě, Jan Čelůstka nedokončil
21.5.21Triatlonová štafeta si v kvalifikaci o olympiádu dojela pro 9. místo, šance na postup už je jen teoretická