O české triatlonisty je v Koreji zájem

25.05.2005 -
Stejně jako v předešlých letech by Korejská triatlonová federace (KTF) ráda přivítala české triatlonisty na závodě asijského poháru v Tongyeongu („SP kategorie B“). Přestože závod koliduje s dvěma tradičníma závody v Evropě (Madrid, Zundert), tak možnost získat body do ITU žebříčku s finančním příspěvkem na letenku od KTF (Radek Cingálek)
Stejně jako v předešlých letech by Korejská triatlonová federace (KTF) ráda přivítala české triatlonisty na závodě asijského poháru v Tongyeongu („SP kategorie B“).
Přestože závod koliduje s dvěma tradičníma závody v Evropě (Madrid, Zundert), tak možnost získat body do ITU žebříčku s finančním příspěvkem na letenku od KTF (US $ 1,000 airfare assistance for ITU Top 50 ranked athletes, US$ 500 for all your athletes, and 3 nights & 4 days accommodations and meals for czech team) může být pro některé české triatlonisty zajímavá.

V případě zájmu kontaktujte prosím předsedu KR ČSTT Dr. Horčice a případně společně koordinujte letenky. Bližší informace o závodě najdete na webu ITU nebo KTF. Nejlevnější letenky do Koreje jsou v současné době s Aeroflotem. Do Tongyeongu se dostanete přes Incheon international airport (Seoul) –  Gimpo (Seoul) airport (bus limousine) – Jinju airport. Vnitrostátní korejskou letenku je lépe řešit přes internet jako eticket u některého z korejských dopravců (Korean airlines, nebo Asiana).
Hodnocení:
Přečteno 49x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně