ITU World Cup Edmonton - Martin Krňávek 4. místo

14.07.2003 -
Další díl závodů světové série v triatlonu ITU World Cup se odehrál v kanadském Edmontonu. První místo obsadil olympijský vítěz ze Sydney Simon Whitfield. Po nepříliš vydařeném plavání se mu podařilo dotáhnout čelo závodu a fantastickým během zvítězil na domácí půdě. Čtyřicet sekund za vítězem dokončil na čtvrtém místě český reprezentant, třetí z nedávného ME v Karlových Varech, Martin Krňávek.
Další díl závodů světové série v triatlonu ITU World Cup se odehrál v kanadském Edmontonu.  První místo obsadil olympijský vítěz ze Sydney Simon Whitfield.  Po nepříliš vydařeném plavání se mu podařilo dotáhnout čelo závodu a fantastickým během zvítězil na domácí půdě. Čtyřicet sekund za vítězem dokončil na čtvrtém místě český reprezentant, třetí z nedávného ME v Karlových Varech,  Martin Krňávek.  V průběhu běhu se zformovala pětice závodníků, kteří si to rozdali až v závěru. Martinovi již na finiš bohužel nezbylo dostatek sil a tak na něho zbyla „jen“ pomyslná  bramborová medaile . Čtvrtým místem ovšem opět potvrdil svou příslušnost k triatlonové elitě.

V závodě žen se již tolik českým závodnicím nedařilo. Renata Berková dokončila na prvním neplaceném 16. místě, Tereza Macelová byla čtyřiadvacátá. Naprostou suverénkou závodu  se stala Barbara Lindquistová, která zvítězila s více než minutovým náskokem před Sheilou Taorminaovou a Laurou Rebackovou (všechny USA)

Hodnocení:
Přečteno 55x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně