ITU World Cup Edmonton - Martin Krňávek 4. místo

14.07.2003 -
Další díl závodů světové série v triatlonu ITU World Cup se odehrál v kanadském Edmontonu. První místo obsadil olympijský vítěz ze Sydney Simon Whitfield. Po nepříliš vydařeném plavání se mu podařilo dotáhnout čelo závodu a fantastickým během zvítězil na domácí půdě. Čtyřicet sekund za vítězem dokončil na čtvrtém místě český reprezentant, třetí z nedávného ME v Karlových Varech, Martin Krňávek.
Další díl závodů světové série v triatlonu ITU World Cup se odehrál v kanadském Edmontonu.  První místo obsadil olympijský vítěz ze Sydney Simon Whitfield.  Po nepříliš vydařeném plavání se mu podařilo dotáhnout čelo závodu a fantastickým během zvítězil na domácí půdě. Čtyřicet sekund za vítězem dokončil na čtvrtém místě český reprezentant, třetí z nedávného ME v Karlových Varech,  Martin Krňávek.  V průběhu běhu se zformovala pětice závodníků, kteří si to rozdali až v závěru. Martinovi již na finiš bohužel nezbylo dostatek sil a tak na něho zbyla „jen“ pomyslná  bramborová medaile . Čtvrtým místem ovšem opět potvrdil svou příslušnost k triatlonové elitě.

V závodě žen se již tolik českým závodnicím nedařilo. Renata Berková dokončila na prvním neplaceném 16. místě, Tereza Macelová byla čtyřiadvacátá. Naprostou suverénkou závodu  se stala Barbara Lindquistová, která zvítězila s více než minutovým náskokem před Sheilou Taorminaovou a Laurou Rebackovou (všechny USA)

Hodnocení:
Přečteno 56x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
5.12.23Příští sezona bude poslední. Těším se na premiéru IM Hradec Králové, říká Tomáš Bednář
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár
15.11.23Vítězství v anketě Král triatlonu mě překvapilo, říká Lukáš Kočař
12.11.23Trendy určují mimořádné osobnosti, říká trenér roku Lukáš Vrobel
23.10.23Bronz! Tereza Zimovjanová má medaili ze Světového poháru
17.10.23Barbora Besperát je mistryní světa v kategorii F30-35 a zde jsou její dojmy!
16.10.23Kahlefeldt byla 18. na havajském IRONMANOVI. Dvě Češky mají tituly ve věkových kategoriích
15.10.23Lucy Charles-Barclay je hrdinkou havajského šampionátu!
11.10.23Radka Kahlefeldt (Vodičková) pojede na Havaji v kategorii profesionálek