Jan Řehula obsadil na SP Madeira 17. místo

19.10.2003 -
Jan Řehula se v rámci dalšího honu za body do světového žebříčku vydal tento víkend na Madeiru na závod SP nejvyšší kategorie „A“. Plavecké depo opouštěl Jan Řehula na 25. místě s více než minutovou ztrátou na nejrychlejšího plavce Ivana Raňu. V úvodní části cyklistiky všem soupeřům ujel Craig Walton, který měl na 15 kilometru přibližně půlminutový náskok před dvacetičlennou skupinou soupeřů. V druhé polovině byl uprchlík dostižen malou skupinkou pronásledovatelů. Do (PhDr. Jiří Suchý)
Jan Řehula se v rámci dalšího honu za body do světového žebříčku vydal tento víkend na Madeiru na závod SP nejvyšší kategorie „A“.

Plavecké depo opouštěl Jan Řehula na 25. místě s více než minutovou  ztrátou na nejrychlejšího plavce Ivana Raňu. V úvodní části cyklistiky všem soupeřům ujel Craig Walton, který měl na 15 kilometru přibližně půlminutový náskok před dvacetičlennou skupinou soupeřů. V druhé polovině byl uprchlík dostižen malou skupinkou pronásledovatelů. Do druhého depa šla tato vedoucí čtyřčlenná skupina s náskokem  více než  45 sekund před hlavní, přibližně patnáctičlennou  skupinou.

Rozhodující vliv na výsledek závodu měla tradičně běžecká část. Ivan Raňa nenechal o svých špičkových běžeckých kvalitách nikoho na pochybách a jasně si doběhl pro celkové prvenství. Jan Řehula opustil běžecké depo na 18. místě a pak po celý průběh běžecké části kontroloval velmi pěknou 17. pozici, kterou obsadil i v celkovém pořadí (ztráta na vítěze 2:48).

Jan Řehula má naplánován návrat do ČR v pondělí, po jeho příletu se Vám pokusím zprostředkovat další podrobné informace.

 

Hodnocení:
Přečteno 65x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně