TriTour - triatlony pro veřejnost

Triatlonové peklo se odteď jmenuje Poděbrady

Snad pocta trpícím cyklistům ve sněhových fujavicích Dolomit na Giru. Anebo příprava na Norsemana, nádherný polární sen některých triatlonových blouznivců. Anebo? Letošní triatlon v Poděbradech byl drsnou prověrkou charakterů, očistcem za všechny hříchy proti tréninkové morálce uplynulých měsíců. Prošli jsme jím (ne)zničeni. My 83 hrdinů. Tahle parta vstoupila do historie, něco jako Sedm statečných. Nebo Tucet špinavců… Vedli ji Dan Polanský a Tereza Skuhrová.

Ohlédnutí za druhým ročníkem TriTour, závodů pro veřejnost

Je za námi úspěšný druhý ročník triatlonového seriálu pro širokou veřejnost TriTour. V celkovém pořadí zvítězil Jaroslav Brynda a Petra Hostinská. Pro nás jsou ale vítězové všichni ti, co se postavili na start.

Festival triatlonové radosti Doksyman. Vyhráli všichni, nejvíc Vabroušek a Králová

Další blýskavý korálek na laně úspěchů Petra Vabrouška. A (zatím) životní triumf Lenky Králové z pořadatelského týmu v hlavním půlironmanu. K tomu víc než tisícovka lidí všeho věku, výkonnosti, profesí i národností, která si o víkendu užívala triatlonových radostí festivalu Doksyman na Máchově jezeře. Kdo chyběl, může jen litovat, vážně. Na fotogalerii se těšte, jakmile to internetové připojení v kempu dovolí.

Triatlonový čtyřlístek-fest láká na Máchovo jezero

Slavný komiks Čtyřlístek je doma v Doksech. A na druhé straně Máchova jezera se můžete o víkendu potěšit se čtyřlístkem triatlonovým. Doksyman je už tradiční podnik, nabízející čtyři lístky programu. Ten svůj si najde každý.

Tritour v Nymburku pro Jaroslava Bryndu a Petru Hostinskou

Ve dvacátém ročníku triatlonového závodu Velká cena SKP Nymburk a KP Středočeského kraje se představilo na startu 102 dospělých a 44 dětí. Teplota vody v jezeře Ostrá dosáhla 24 stupňů a tak všichni museli plavat bez neoprenů i když někteří by je rádi, i přes riziko přehřátí organizmu , použili.

Tritour v Předboji přilákal na start 192 závodníků ze šesti zemí

Třetí ročník Předbojského triatlonu přilákal na start rekordní účast celkem 192 závodníků ze šesti zemí, včetně dětských kategorií. Do hlavního závodu, který byl i letos součástí seriálu Tritour, pak nastoupilo taktéž rekordních 141 závodníků.

Poděbrady přivítaly 181 závodníků a odstartovali seriál TriTour 2012

Úvodní závod série TriTour v Poděbradech přilákal na start opět početné startující pole a především velmi kvalitně obsazené mladými závodníky. Závod ovládl brněnský Lukáš Kočař z Ekol týmu a v ženách triumfovala Jitka Šimáková z Hisport teamu.
27.05.2012 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>TriTour - triatlony pro veřejnost Diskuze

Poděbradský triatlon načne svou třetí desítku

Již po jednadvacáté odstartuje v neděli 27. května triatlonový závod v Poděbradech. Po zkušenostech z roku 2011 jsme se rozhodli zachovat v tomto roce vyzkoušený model, včetně zařazení do seriálu TriTour a spolupráce s www.etriatlon.cz.

Brynda vyhrál sólo triatlon v poli soupeřů

Díky nejlepší cyklistické části dominovali v nedělní Velké ceně SKP Nymburk v triatlonu Jaroslav Brynda a Petra Hostinská. Čtvrtý díl oblíbené série veřejných závodů Tritour se jel podle novátorských pravidel – účastníci skákali už do vody podle časového plánu s handicapy. Na trati tedy nevěděli, jak jsou na tom v porovnání se soupeři.

Tritour v Nymburce se jede intervalově

Ještě přemýšlíte o nedělním výletě? Zkuste si triatlon! V přátelské atmosféře i se zajímavými pravidly. Novátorský experiment nabízí nedělní triatlon v Nymburce, čtvrtý díl oblíbeného seriálu veřejných závodů Tritour.
Počet položek: 17položek na stránku: 1 2 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně
27.9.21Drsná trať Čechy nezlomila. Dva jsou na ME v terénním triatlonu v elitní desítce
19.9.21Na žamberském duatlonu se stali mistry Soukup a Mitisková
16.9.21Potvrdil jsem si, že moje výkonnost stále stoupá, říká Tomáš Řenč po MS v dlouhém triatlonu
7.9.21Mám teď motivaci to nezabalit a trénovat dál, říká vítěz Pilmana
2.9.21Je super být mezi lidmi, co jsou stejní blázni, říká Jiří Prášek
1.9.21Česká a švýcarská radost zn.: Giagathlon. A co bude dál?
26.8.21Boj na dvou frontách: pojede se o tituly ve sprintu i ve středním triatlonu
24.8.21Při finálovém závodě Mistrovství světa se čeští triatlonisté pohybovali kolem 30.místa
20.8.21Triathlon Most má potenciál evropského formátu, říká vítěz Jakub Langhammer