Petr Vabroušek zase skončil ve sklepě

16.11.2005 -
V sobotu Petr Vabroušek odlétá ke svému poslednímu startu v letošní sezóně. Postaví se na ironmanské tratě v Austrálii. U klokanů se sešla velmi silná konkurence. Němec Lothar Leder dokonce vyhlásil útok na 8-mi hodinovou hranici. Petr Vabroušek než se uloží k zimnímu spánku bude chtít též promluvit do předních pozic. Jak sám říká forma ho neopouští  a tak mu přejme ať trati nechá vše co poctivě natrénoval.
Vhodné klimatické podmínky už v ČR zrovna nepanují. Přitápíš si opět vgaráži a drtíš km na trenažéru??? Vše je u Vabroušků v pohodě??? Žádné potíže ti nestěžují vyladění na závod???
Až do minulého týdne bylo počasí celkem v pohodě. Teď už je to horší, takže jsem zase skončil ve sklepě. Doma je vše v pohodě a žádné problémy se neobjevily. Austrálie má teď jaro, takže teploty při závodě by měly být do 30ti stupňů a tak bude na aklimatizaci muset stačit 5 dní.

Jak dlouho si se regeneroval z havajského závodu??? Jak probíhala regenerace??? A jak dlouho tě mrzelo to co se stalo na Havaji při cyklistické části???muselo to být děsně frustrující.
Vzhledem k vývoji závodu na Havaji, kdy už od prvních kilometrů na kole bylo jasné, že tentokrát své obvyklé příčky dobývat nebudu, bylo těžké se motivovat na 100% a tak jsem se ani tolik jako jindy nezničil. Hned po příletu z Havaje jsem navíc odletěl s rodinou na dovolenou do Egypta, takže když jsem se po návratu pustil do tréninku, únava byla dávno pryč.

Byla chuť po Havaji pustit se opět do tréninkového procesu??? Nebo sis se musel hodně přemlouvat???
Přemlouvat se musím každý den


Autogramiáda na Sport life v Brně si vyvedla dle představ??? Bolela tě ruka z podepisování???
Bylo to v pohodě, ruku mi nikdo neutrhl a došlo k několika příjemným setkáním. To freestyloví hoši z Author Gangu, kteří současně podepisovali vskutku povedený plakát, byli rozhodně víc na roztrhání...


A na závěr otázka směřující k tvému synátorovi. Nenutí už tátu, aby ho přihlásil do plavaní??? Byl by jsi rád kdyby šel ve tvých ironmanských šlépějích??? Nebo raději od profesionálního sportu ruce pryč???

Tak to mě pobavilo. Nutí mě do ledasčeho, ale trénink čehokoli to nebude... Plavat už začíná, ale jen pro zábavu a totéž platí i o kole a pobíhání v nejméně vhodné chvíli kdekoli. Určitě v jeho 6ti letech neřeším nic o Ironmanu... Já jsem v jeho věku vykazoval známky extrémní lenosti a odporu k jakémukoli sportu, takže zatím v mých šlépějích trochu jde. Kam se časem vydá konkrétně nechám rozhodnout ho samotného. Určitě by mě triatlon potěšil (stejně jako veslování nebo jiné krásné sporty), ale pokud se rozhodne třeba hrát šachy nebo na kytaru, tak mu bránit nebudu. Jen doufám, že si najde smysluplnou a cílevědomou aktivitu, při čemž mu budu rád nápomocen.

Hodnocení:
Přečteno 30x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.6.23Triatlonisté budou bojovat o evropské tituly u královského paláce v Madridu. Startuje také domácí sezona
30.5.23Naslouchejte „starým“ zkušeným kapacitám, říká Tomáš Racek
25.5.23Mojí strategií bylo hlavně dokončit, říká Tomáš Řenč
24.5.23V dlouhém triatlonu vidím svůj největší výkonnostní potenciál, říká Pavel Wohl
22.5.23V dnešní době děti nemají základní dovednosti, říká Jan Strangmuller
19.5.23Trvalo několik hodin, než jsem to vlastně celé zpracovala, říká Bára Besperát po IM 70.3 Mallorca
15.5.23Petr Vabroušek hodnotí 1. místo na HimalayanXtri
12.5.23Chybělo málo a mohl jsem slavit podstatně víc, říká Kočař po MS Ibiza
9.5.23Trenéři si svá "trenérská tajemství" bohužel nechávali sami pro sebe. Říká Luboš Bílek
8.5.23Duatlonový Krušnoman se stal kořistí Gerychové a Wainera