ITU Races

Jan Řehula: Ostré tempo, které mě usmažilo

Honza Řehula se nám exkluzivně ozval po víkendové závodě v Hong Kongu. Sdělil nám své dojmy a pocity ze závodu, ale i spoustu zajímavých věcí….. Tento víkend se jel další závod asijského triatlonového poháru v městě businessu a mrakodrapů - HONKONGU. Metropole Hong Kong na mě udělal dojem, nejen svou supermoderní architekturou, ale i hezkou hornatou přírodou na mnoha rozsetých ostrůvcích v těsné blízkosti města.
11.10.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Pavel Paták, první body do Evropského poháru

Na ETU Prestige Triathlon Belgrade do Srbska se vypravila dvojice českých triatlonistů Pavel Paták a Pavel Mužíček. Cesta do 1100km vzdáleného Belgrade neproběhla bez zádrhelů. Po první pokutě za rychlou jízdu na dálnici v Rakousku jsme si říkali, že smůlu na této cestě jsme si již vybrali. Druhá pokuta v Chorvatsku zmrazila úsměvy na naší tváři a třetí pokuta v Srbsku vyvolala na nějakou dobu pohřební atmosféru. Nutno podotknout (Pavel Paták)
05.09.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Stříbro v Macau a skalp exmistra světa

Tento víkend se konal v tropickém Macau dalši závod ITU Asian Continental Cup. Závod byl poznamenán silnými monzunovými dešti, které utichly až těsně před startem. Zvláštnosti byl časný start v 6:15 ráno. (Jan Řehula)
24.08.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Triatlonista Ospalý se honil okolo Old Trafford

Manchester, Praha - Slavný fotbalový stánek Old Trafford obracel v neděli tribuny naruby. Okolo nich se totiž proháněla esa světového triatlonu. A Filip Ospalý si mezi nimi zapsal další zářivý úspěch do své bohaté sbírky. Skončil druhý ve Světovém poháru. „No, moc lidí ale kolem nebylo. Ulice jsou prázdné
01.08.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

SK Sportprestiž, vybojovali dvě 3. místa na EP

Minulý víkend se v tureckém Erdeku uskutečnil třetí ročník ITU Evropského poháru, na start se postavili také závodníci pražského klubu SK Sportprestiž (SCM Praha): Vendula Trnková a junior Jiří Hampejs. Plavání v poměrně studeném moři bylo u obou našich závodníků pro další vývoj závodu klíčové. Vendula se dostala do vedoucího, vzorně spolupracujícího, pětičlenného cyklistického balíku, Jirka naopak celou cyklistickou část absolvoval osamocen. (Jiří Suchý)
17.06.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

ITU Korea z pohledu Petra Bureše

Dobrý den vážený fanoušku triatlonu. Rád bych napsal pár řádek o světovém poháru B v Jižní Koreji v Tongyenu. Díky působení Radka Cingálka na Soulské univerzitě a jeho zájmu o pomoc českým sportovcům se nám naskytla možnost závodit v exotické Koreji téměř bez vlastních nákladů. V Koreji jsme závodili čtyři Češi. Eva Nováková, Jan Čelůstka, Petr Bureš a Jan Řehula, který zde působí jako korejský reprezentační trenér. (Petr Bureš)
07.06.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

O české triatlonisty je v Koreji zájem

Stejně jako v předešlých letech by Korejská triatlonová federace (KTF) ráda přivítala české triatlonisty na závodě asijského poháru v Tongyeongu („SP kategorie B“). Přestože závod koliduje s dvěma tradičníma závody v Evropě (Madrid, Zundert), tak možnost získat body do ITU žebříčku s finančním příspěvkem na letenku od KTF (Radek Cingálek)
25.05.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

SP triatlonistů v Išigaki vyhráli Atkinson a Warrinerová

IŠIGAKI (Japonsko) 15. května (ČTK) - Třetí díl Světového poháru triatlonistů v japonském Išigaki vyhráli Australan Courtney Atkinson a Novozélanďanka Samantha Warrinerová, která v prestižním seriálu zvítězila poprvé v kariéře.
16.05.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Kemper a Fernandesová vyhráli závod SP triatlonistů v Mazatlánu

MAZATLÁN (Mexiko) 25. dubna (ČTK) - Američan Hunter Kemper a Vanessa Fernandesová z Portugalska se stali vítězi druhého závodu Světového poháru triatlonistů v mexickém Mazatlánu. Na tratích 1,5 km plavání, 40 km cyklistiky a 10 km běhu se do popředí výsledkové listiny neprosadila jediná česká závodnice na startu Lucie Zelenková, která obsadila 25. místo.
20.04.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Triatlonistka Frintová byla šestá na Světovém poháru

RIO DE JANEIRO 7. listopadu - Triatlonistka Vendula Frintová se rozloučila s letošní úspěšnou sezonou šestým místem v posledním závodu Světového poháru v Riu de Janeiro. Vítězství vybojovala evropská šampionka Vanessa Fernandesová z Portugalska. Česká vicemistryně světa do 23 let zaostala za stupni vítězů o minutu a dvanáct sekund.
08.11.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze
Počet položek: 44položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně