Když malinký synek má pochopení pro šílenosti maminky

24.09.2010 -
Petru Krejčovou můžeme nazvat triatlonovou mámou číslo 2. Stejně jako Jana Candrová zvládá rodinu a k tomu nespočet tréninkových hodin. Petra je se svou sezónou spokojená, především však s výkonem na Lipně.Petro, jak jsi spokojená s letošní sezónou? Který výsledek stavíš nejvíce?

 Se sezónou jsme spokojená. Něco se povedlo,ale i spoustu věcí mohlo být lepších, tak jak to ve sportu bývá. Nejvíce se mi líbilo na Lipně. Závod se mi docela povedl a jsme ráda, že jsme byla druhá. Také si nejvíce cením 1.místa v Classic Cupu 2010 .

Jaký byl tvůj nejkrásnější zážitek s triatlonem v této sezóně?

Nej zážitek jsme měla na Železňáku na Lipně,nádherně "těžký" závod. Na Lipně jsem byla už přihlášená předloni,kdy jsem měla smůlu a nemohla jsme závodit,protože jsme byla nemocná,loni jsme byli v Praze na ME a letos to konečně vyšlo :-) Také byl tento závod pro mě krásný tím,že můj syn Kubík, byl na závodech s námi a celý den fandil (když si zrovna nehrál), byl to jeho první dlouhý triatlon. Také se mu líbil, ikdyž se mu ráno nechtělo z postele a večer usínal u vyhlášení.

A naopak, na který závod bys nejraději zapomněla?

Zapomenout nechci na žádný závod, i když se mi třeba něco nepovedlo,.. Snad možná do Třeboně asi už nepojedu, mám ještě dneska slzy v očích, když si vzpomenu, jak jsme tam bloudili a připadá mi hrozně nefér cena startovného a úroveň pořádání závodu.

Posunula jsi výkonnost o stupínek výš oproti loňskému roku?
Myslím, že jsem se trošku zlepšila na kole, díky manželovi, který se mnou někdy trénuje a díky novému speciálu. Taky zase díky synovi, který naše šílenosti chápe a má obrovské sportovní srdíčko, které mu tluče v triatlonové rytmu (už je jen 2sekundy na 100m VZ za tatínkem  :-)

Kde cítíš největší slabiny?

Největší mojí slabinou je možná regenerace. Mám málo odpočinku a neumím moc odpočívat, musím se to naučit. Jinak si možná taky málo věřím a jsme před závodem vyplašená a nervózní.
A z těch třech disciplín si myslím, že by mohlo být vše ještě lepší !!

Pomýšlíš již na příští rok? Jaké budou tvé ambice a plány?
Mám po maratonu v Kladně a už mě čeká jen 10km v Běchovicích,pak budu mít volno.  Uvidíme jak to příští rok bude? Triatlon je můj životní styl a mám ho ráda, ale taky bych chtěla miminko, a pak se k trialonu závodně vrátit , a až budu hodně stará :-)tak trénovat děti. Ale vážně uvidí se ...na jaře.

Překvapil tě někdo svými výkony v letošní sezóně v českém triatlonu?
Soukup,Míka- obá se strašně rychle zlepšili a doufám,že netrénují úplně na krev a ještě mají rezervy a budou příští rok zase zářit! Držim palce Denise Vraštilové. Je mi sympatické, že jezdí střední TT a viděli jsme se i v Brně na olympijském, takže jí fandím, protože je velmi  všestraná. Líbí se mi, že si na nic nehraje v triatlonu, závodí, protože jí to baví , je to vidět a přitom závodně vesluje. Mám ráda lidi, co umí hodně věcí a nebojí se absolvovat střední i krátký TT, ikdyž nevyhrají.
Pak obdivuji Petra Vabrouška,je to můj vzor :-) Obdivuji všechny trialonisty,co zvládnou práci,rodinu,školu a slušný výsledek.

 A kdo je tvůj vzor v ženském triatlonu? Je to Jana Candrová nebo některé ze  světových závodnic?..
Můj ženský vzor Boženka Hronová,je to jedna skvělá trialonistka a učitelka z Prachatic. Je maminka, manželka, babička a její výkony jsou obdivuhodné a stabilní. Chtěla bych být v jejím věku také tak fit, vitální a happy. Doufám,že budu.


Hodnocení:
Přečteno 683x

Komentáře

Gratulace Reagovat
Aji já.. Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
2.6.23Je to "triatlonový jackpot", okomentovala Jana Richtrová své zařazení do Zwift Academy Tri
1.6.23Triatlonisté budou bojovat o evropské tituly u královského paláce v Madridu. Startuje také domácí sezona
30.5.23Naslouchejte „starým“ zkušeným kapacitám, říká Tomáš Racek
25.5.23Mojí strategií bylo hlavně dokončit, říká Tomáš Řenč
24.5.23V dlouhém triatlonu vidím svůj největší výkonnostní potenciál, říká Pavel Wohl
22.5.23V dnešní době děti nemají základní dovednosti, říká Jan Strangmuller
19.5.23Trvalo několik hodin, než jsem to vlastně celé zpracovala, říká Bára Besperát po IM 70.3 Mallorca
15.5.23Petr Vabroušek hodnotí 1. místo na HimalayanXtri
12.5.23Chybělo málo a mohl jsem slavit podstatně víc, říká Kočař po MS Ibiza
9.5.23Trenéři si svá "trenérská tajemství" bohužel nechávali sami pro sebe. Říká Luboš Bílek