Kontrolní diagnostika juniorské reprezentace

8.03.2004 -
Týden před odletem na jarní VT se tuto sobotu uskutečnila kontrolní diagnostika juniorské reprezentace. Na programu byly plavecké a běžecké testy sledující ověření stávající hodnoty ANP. Z nejlepších plaveckých výsledků stojí za zmínku výkon M. Lukešové, která prokázala velmi dobrou plaveckou formu a poslední kraulovou třístovku „dala“ za 3:38. U chlapců zaplaval nejlepší výkon P. Švarc 3:25. (Jiří Seidl)
Týden před odletem  na jarní VT se tuto sobotu uskutečnila  kontrolní diagnostika juniorské reprezentace. Na programu byly plavecké a běžecké testy sledující ověření stávající hodnoty ANP.  Z nejlepších plaveckých výsledků stojí za zmínku výkon M. Lukešové, která prokázala velmi dobrou plaveckou formu a poslední kraulovou třístovku „dala“ za 3:38. U chlapců zaplaval nejlepší výkon P. Švarc 3:25.

V běžecké části diagnostiky se na konstantních distancích ( 5 x 2km) nejlépe prezentoval čtvrtý z halového M-ČR na 3.000m M. Gondek, který běžel poslední dvojku v jednom z nejlepších zaznamenaných juniorských časů 5:57. U děvčat byla běžecká výkonnost v porovnání s předešlými historickými výstupy průměrná.

Jarní VT proběhne v termínu 14. – 31. 3. 2004 na Mallorce. Za zmínku stojí, že pana Z. Zemana (stávajícího asistenta u juniorského týmu),  který nebyl na toto soustředění uvolněn zaměstnavatelem pro tuto akci nahradí členka zlatého družstva žen z loňského ME v Karlových Varech J. Jirouškouvá.

Hodnocení:
Přečteno 146x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
21.9.23Dovolená i závod v Chorvatsku? Jubilejní desátý ročník triatlonu Zadarhalf je tady
15.9.23Honza Tománek o své mistrovské jízdě
13.9.23Bylo NICE důstojným dějištěm MS?
10.9.23Laidlow získal titul mistra světa, Frodeno ukončil svou kariéru
8.9.23Vzrušující atmosféra, ale i pohodové souboje ozdobily možná poslední GigaCzech v Mělníce
4.9.23Cyklistiku jsem si užil a s výkonem jsem spokojený!Běh byl ovšem těžký kalibr. Říká Honza Tománek po MS v Lahti
1.9.23GigaCzech v Mělníku odpočítává The Final Countdown. Nenechte si ho ujít
30.8.23Neustále hledáme ten dokonalý předpis a chceme věřit, že existuje. Říká Robert Kleiner
27.8.23Světové tituly v půlce si odvážejí Knibb a Bogen
24.8.23Vůbec jsem neměl představu, zda to půjde zvládnout, říká Petr Vabroušek