Reprezentační dres KiWAMi v barvách národní trikolóry

30.05.2007 -
Exkluzivně
ČSTT letos na jaře našel po dlouhých měsících hledání marketingového partnera v podobě Galantu Brno a do nové sezóny vstoupili reprezentanti i s novými dresy od francouzské značky KiWAMi. Přinášíme vám detailní fotoreportáž repre dresu okořeněné dojmy Filipa Ospalého.
Právě firma KIWAMI, kterou již třetí sezónu používá naše jednička Filip Ospalý, se vybrala na schůzce reprezentantů při loňském MS v Lausanne. Díky jeho skvělého vztahu s firmou a výsledkům, který dosáhl v jejich dresu, vyšlo Kiwami vstříc v barevném provedení.

„Dresy různých značek se zkoušely od roku 2004 s výhledem pro OH 2008. Ne podmínkou, ale požadavkem bylo vytvořit dres v národních barvách,“ doplňuje repre koordinátor Jiří Seidl.

Tento dres si vyzkoušeli všichni reprezentanti týmu A na MS v Japonsku v roce 2005. „Nikdo neměl vetší výhrady, takže když se pro letošní a příští rok rozhodovalo mezi Kiwami a Orca padla volba na Francouze,“ říká Ospalý.

Vyniká především v kvalitě materiálu, který při cyklistické a běžecké části více "dýchá" než konkurenční výrobky. „Sice při testech odporu ve vodě dopadá o něco hůře než konkurence, ale pro nás je důležitější pocit "na vzduchu", kde jsme delší dobu než ve vodě. A navíc pokud se plave v neoprenu, tak vlastnosti kombinéz jsou bezpředmětné,“ vysvětluje Ospalý.Od firmy mají reprezentanti stanovení i finanční bonusy za umístění při SP, ME a MS.

„Výjimku pro SP má Vendula Frintová, která je od roku 2005 po druhém místě na MS 23 v Gamagori zajišťována sponzorsky firmou Orca. Dámské provedení je úplně shodné s panským, vyjma modelu V. Frintove, která používá klasické dámské plavky,“ vysvětluje Jiří Seidl.

Ospalý si chválí i přístup majitelů. „Zatímco s dodávkou Orcy byl v minulosti vždy nějaký problém - dodávka opožděná či se vydodalo méně zboží, než bylo slibováno, nemožnost tvorby vlastních barev, tak v případě Kiwami nebyl od začátku v komunikaci žádný problém. Vyšli nám maximálně vstříc v grafickém návrhu v národních barvách, dodání produktu dle výběru ale i možnosti ušití produktu na míru.“

Modelem pro fotoreportáž se stal juniorský reprezentant Radek Roupec, který si dres vyzkoušel na MS v duatlonu.


název modelu AMPHIBIAN znamená v překladu OBOJŽIVELNÍK

 
díky ušití z několika kusů nikde neškrtí a neškrábe a je mimo jiné i nejlehčí...


KiWAMi je nejlehčí triatlonová kombinéza na trhu, hmotnost činí pouhých 100g


při testech odoporu ve vodě prohrává s konkurenční Orcou, ovšem materiál je více "dýchatelný"


designéři neopomněli ani cyklistickou vložku.


jednotlivé díly jsou anatomicky tvarovány pro maximální komfort závodníka


O značce KiWAMi...
Název je složen ze dvou slov - Kiwi a Ami. Kiwi je celosvětová přezdívka pro Novozélanďany  a Ami je francouzské slovo pro přítele. Úspěšní triatlonisté a nyní manželský pár Craig & Helcne Watson (rozená Salomon), kteří se po závodních kolbištích SP pohybovali 10 let založili v roce 2003 firmu zabývající se závodním oblečením pro triatlon. Motivoval je k tomu fakt, že v dobách jejich aktivní kariéry bylo kvalitního závodní oblečení nedostatkovým zbožím.


Již třetí sezónu závodí v dresu KiWAMi Filip Ospalý


Občas využíval i dvojdílné provedení, jako loni při SP na Novém Zélandu

Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ODKAZY
KiWAMi - FAST FORWARD TRIATHLON WEAR

Galerie

   

Přečteno 3232x

Komentáře

hezke Reagovat
material Reagovat
strih?? Reagovat
Re: strih?? Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně