Moraviaman tento víkend

20.06.2006 -
Do startu nejdelšího triatlonu Českého poháru - TUFO MORAVIAMAN TRIATLONU- již zbývá "několik" hodin. V sobotu v 7 hodin ráno se v rekreační oblasti na kraji Otrokovic sejde celá česká špička, včetně Petra vabrouška, Lukáše Vrobela, Tomáše Petra a dalších, bezmála 240 startujících, jak v jednotlivcích tak ve variantě štafet.

Na startu nebude chybět ani loňský vítěz, Honza Kovalovský, který bude tahounem týmu Arca Etriatlon Team. další zajímavý tým vytvořil Zbyněk Švehla společně s Michalem Šiškou, pod názvem : Physically Challenged 2006, kteří si otrokovického Ironmana rozdělí napůl.

Co můžeme čekat v souboji o vítězství a titul Mistra České republiky? kdo bude hlavním favoritem? Bude to Petr Vabroušek, který má letos za sebou už několik dlouhých triatlonů a skalp Farise Sultana, vítěze Havaje 2005? Nebo Lukáš Vrobel, který se celou zimu připravoval na Floridě s týmem Ironman Sudoměř. Nebo někdo úplně jiný? určitě mohou překvapit jak Tomáš Bednář, Jarda Brynda, Tomáš Petr, David Vydra nebo některý z "veteránů"- Pavel Kašpárek či jarda Hýzl?

Mimo českých a slovenských závodníků zde potkáte také vytrvalce z Chorvatska, Běloruska a Ekvádoru. A samozřějmě nesmí chybět von Nemčík Marek (Brunei Darussalam), kterého zaplatili arabští šejkové:-) Širokou vrstvu tyv. age groupáků bude doplňovat také Poslanec Evropského parlamentu, p.Tomáš Zatloukal.

Předpověď na tento den hlásí slunko, ale né nic tropického, ale i přesto pořadatelé doufají, že se budou opakovat předešlé ročníky a počasí bude pravé havajské. Tropické teploty a silný vítr...

Mimo známého Českého poháru je součástí Euro Goldmanu(Triatlonová tour společně s italským Elbamanem. Kde startující budou mít možnost výhry volného slotu či 50%slevu na star, a každý účastník bude moci využít slevy na startovném. Více na našich stránkách či na www.elbaman.it) A dále součástí Československého poháru, který vznikl před 4lety za spolupráce se slovenským Slovakmanem v Nitře(véve info na www.slovakman.sk)

Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Vyladění dle Vabrouška? Gaučing, gaučing, gaučing
Na rozžhaveném asfaltu v Otrokovicích kraloval Vabroušek
Počtvrté na Moraviamanu
Přečteno 540x

Komentáře

fahren nach Otrokovice Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár
15.11.23Vítězství v anketě Král triatlonu mě překvapilo, říká Lukáš Kočař
12.11.23Trendy určují mimořádné osobnosti, říká trenér roku Lukáš Vrobel
23.10.23Bronz! Tereza Zimovjanová má medaili ze Světového poháru
17.10.23Barbora Besperát je mistryní světa v kategorii F30-35 a zde jsou její dojmy!
16.10.23Kahlefeldt byla 18. na havajském IRONMANOVI. Dvě Češky mají tituly ve věkových kategoriích
15.10.23Lucy Charles-Barclay je hrdinkou havajského šampionátu!
11.10.23Radka Kahlefeldt (Vodičková) pojede na Havaji v kategorii profesionálek
8.10.23Mistrovství světa v IRONMANu pro ženy je tady!