Moraviaman tento víkend

20.06.2006 -
Do startu nejdelšího triatlonu Českého poháru - TUFO MORAVIAMAN TRIATLONU- již zbývá "několik" hodin. V sobotu v 7 hodin ráno se v rekreační oblasti na kraji Otrokovic sejde celá česká špička, včetně Petra vabrouška, Lukáše Vrobela, Tomáše Petra a dalších, bezmála 240 startujících, jak v jednotlivcích tak ve variantě štafet.

Na startu nebude chybět ani loňský vítěz, Honza Kovalovský, který bude tahounem týmu Arca Etriatlon Team. další zajímavý tým vytvořil Zbyněk Švehla společně s Michalem Šiškou, pod názvem : Physically Challenged 2006, kteří si otrokovického Ironmana rozdělí napůl.

Co můžeme čekat v souboji o vítězství a titul Mistra České republiky? kdo bude hlavním favoritem? Bude to Petr Vabroušek, který má letos za sebou už několik dlouhých triatlonů a skalp Farise Sultana, vítěze Havaje 2005? Nebo Lukáš Vrobel, který se celou zimu připravoval na Floridě s týmem Ironman Sudoměř. Nebo někdo úplně jiný? určitě mohou překvapit jak Tomáš Bednář, Jarda Brynda, Tomáš Petr, David Vydra nebo některý z "veteránů"- Pavel Kašpárek či jarda Hýzl?

Mimo českých a slovenských závodníků zde potkáte také vytrvalce z Chorvatska, Běloruska a Ekvádoru. A samozřějmě nesmí chybět von Nemčík Marek (Brunei Darussalam), kterého zaplatili arabští šejkové:-) Širokou vrstvu tyv. age groupáků bude doplňovat také Poslanec Evropského parlamentu, p.Tomáš Zatloukal.

Předpověď na tento den hlásí slunko, ale né nic tropického, ale i přesto pořadatelé doufají, že se budou opakovat předešlé ročníky a počasí bude pravé havajské. Tropické teploty a silný vítr...

Mimo známého Českého poháru je součástí Euro Goldmanu(Triatlonová tour společně s italským Elbamanem. Kde startující budou mít možnost výhry volného slotu či 50%slevu na star, a každý účastník bude moci využít slevy na startovném. Více na našich stránkách či na www.elbaman.it) A dále součástí Československého poháru, který vznikl před 4lety za spolupráce se slovenským Slovakmanem v Nitře(véve info na www.slovakman.sk)

Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Vyladění dle Vabrouška? Gaučing, gaučing, gaučing
Na rozžhaveném asfaltu v Otrokovicích kraloval Vabroušek
Počtvrté na Moraviamanu
Přečteno 540x

Komentáře

fahren nach Otrokovice Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně