Jablonecký plavecko-běžecký duatlon 2007

19.04.2007 -
Ve čtvrtek se uskuteč nil již 8. roč ník Jabloneckého plavecko-běžeckého duatlonu. Závod proběhl v krytém bazéně v Jablonci n.N. a jeho okolí, také jako součást seriálu závodů Triatlonové naděje ´ 07.
Předpověď na týden říkala, že mělo být v den konání závodu pěkné poč así a naštěstí to vyšlo. Oproti loňsku byla úč ast o něco nižší. Pořadatelé z triatlonového oddílu TJ Bižuterie za pomoci plaveckého oddílu přivítali na startu 69 úč astníků ve 12 kategoriích. Nejpoč etněji byly obsazeny kategorie mladších žáků a předžáků .
Plavalo se podle věku 50-300m a po krátké přestávce následoval běh v jednom až třech okruzích okolo areálu plaveckého bazé nu. Start a cíl běžecké části byl na zahradě plaveckého areálu a odehrálo se zde i vyhlášení výsledků . V plavecké i běžecké části se odehrávali nádherné souboje.
Nejmladším úč astníkům bylo 9 let. Všichni úč astníci, kteří dokonč ili závod obdrželi pamětní diplom, sladkost od pořadatele a také se všichni (4.-9.třída) mohou zúč astnit finále v Praze dne 5.6.07 – případné informace u ředitele závodu.

Doprovodnou akcí byla prezentace společ nosti Venkovský prostor, v rámci které si děti mohly absolvovat kvíz a dostávaly mű sli tyč inky a nápoj zdarma.

Nejrychleji plavali:
50m Sádovský za 0:39 a Pospíšilová za 0:53 min.
100m Šlesinger za 0:59 a Hušková za 1:08 min.
300m Vavruška za 3:42 a Kuříková Mi. za 4:12min.

Nejrychleji běželi:
1 okruh Weber za 2:29 a Davidová 2:40 min.
2 okruhy Janeč ek za 4:28 a Wurtzová za 5:41 min.
3 okruhy Vavruška za 7:02 a Kuříková M. za 8:07 min.

Z výsledků: viz. příloha
Závod se uskuteč nil zásluhou oddílu triatlonu a za přispění TJ Bižuterie, města
Jablonce n.N., OST Jablonec n.N., fitnes FITHAM. Závod byl také součástí Poháru
Libereckého kraje v triatlonu 2007 pro žáky. Ř editel závodů Mgr. Josef Mužíč ek vás zve
na další akci, kterou bude v neděli 17.č ervna již 12. Jablonecký triatlon – současně jako
mistrovství Liberecké ho kraje v triatlonu.