Mistr Evropy bude obhajovat prvenství

10.02.2004 -
Oba vítězové loňské premiéry M-ČR v zimním triatlonu se postaví na start závodu, který se bude konat v neděli 15. února v Novém Městě na Moravě. Patrik Kuril ze Slovenska se stihl stát koncem ledna Mistrem Evropy a těší se na další souboj s naší špičkou. Ta by se měla objevit na startu kompletní, Kobr, Jindra a Groh, neboť závod Světového poháru na Slovensku se koná již v pátek. S výhledem na start při

Mistr Evropy bude obhajovat prvenství v Novém Městě na Moravě

Oba vítězové loňské premiéry M-ČR v zimním triatlonu se postaví na start závodu, který se bude konat v neděli 15. února v Novém Městě na Moravě. Patrik Kuril ze Slovenska se stihl stát koncem ledna Mistrem Evropy a těší se na další souboj s naší špičkou. Ta by se měla objevit na startu kompletní, Kobr, Jindra a Groh, neboť závod Světového poháru na Slovensku se koná již v pátek. S výhledem na start při březnovém MS ve švýcarském Wildhausu se k závodu připravuje i Petra Letenská. Její největší soupeřka, Šárka Grabmüllerová, o svém startu rozhodne až po slovenském závodě. Do pořadí na stupních vítězů bude chtít promluvit i talentovaná Radka Vodičková.

Nedělní ochlazení a sněhové přeháňky umožnily obnovu údržby tratí v areálu hotelu SKI a závod se bude v každém případě konat. Situace se natolik zlepšila, že nebude nutné zkracovat vzdálenosti jednotlivých disciplín, 7 km běhu, 12 km MTB a 8 km lyží, což měla být součást nouzové varianty.

Nominace na MS, které se koná 14.3.2004, bude provedena právě na základě výsledků mistrovského závodu. Do Švýcarska by mělo letos odjet dosud nejsilnější družstvo v historii našeho zimního triatlonu.

Hodnocení:
Přečteno 82x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
27.7.21Kuříková v Tokiu na 30.místě, Frintová cíl neviděla. Olympijské zlato patří Bermuďance Duffyové
26.7.21Druhý šampionát, druhý titul. Volár s Hruškovou jsou opět mistry republiky
16.7.21Bude v Mostě i dlouhý triatlon?
7.7.21Letos se mi zatím nedařilo, tohle je super výsledek, říká Filip Michálek
4.7.21Jan Volár získal mistrovský hattrick, ženský titul patří Hruškové
1.7.21Byl to nejtěžší závod, který jsem zatím absolvoval, říká Michal Holub
28.6.21Lukáš Kočař vybojoval 7.místo na ME na středních tratích, další tři Češi v elitní dvacítce
21.6.21Řenč s Křivánkovou obhájili na mistrovském Moraviamanovi pozice favoritů
18.6.21Mimořádně nabitý triatlonový víkend: SP Xterra Prachatice, Moraviaman a ME Kitzbuhel
11.6.21ČTA povede i nadále Antonín Bauer