Mistr Evropy bude obhajovat prvenství

10.02.2004 -
Oba vítězové loňské premiéry M-ČR v zimním triatlonu se postaví na start závodu, který se bude konat v neděli 15. února v Novém Městě na Moravě. Patrik Kuril ze Slovenska se stihl stát koncem ledna Mistrem Evropy a těší se na další souboj s naší špičkou. Ta by se měla objevit na startu kompletní, Kobr, Jindra a Groh, neboť závod Světového poháru na Slovensku se koná již v pátek. S výhledem na start při

Mistr Evropy bude obhajovat prvenství v Novém Městě na Moravě

Oba vítězové loňské premiéry M-ČR v zimním triatlonu se postaví na start závodu, který se bude konat v neděli 15. února v Novém Městě na Moravě. Patrik Kuril ze Slovenska se stihl stát koncem ledna Mistrem Evropy a těší se na další souboj s naší špičkou. Ta by se měla objevit na startu kompletní, Kobr, Jindra a Groh, neboť závod Světového poháru na Slovensku se koná již v pátek. S výhledem na start při březnovém MS ve švýcarském Wildhausu se k závodu připravuje i Petra Letenská. Její největší soupeřka, Šárka Grabmüllerová, o svém startu rozhodne až po slovenském závodě. Do pořadí na stupních vítězů bude chtít promluvit i talentovaná Radka Vodičková.

Nedělní ochlazení a sněhové přeháňky umožnily obnovu údržby tratí v areálu hotelu SKI a závod se bude v každém případě konat. Situace se natolik zlepšila, že nebude nutné zkracovat vzdálenosti jednotlivých disciplín, 7 km běhu, 12 km MTB a 8 km lyží, což měla být součást nouzové varianty.

Nominace na MS, které se koná 14.3.2004, bude provedena právě na základě výsledků mistrovského závodu. Do Švýcarska by mělo letos odjet dosud nejsilnější družstvo v historii našeho zimního triatlonu.

Hodnocení:
Přečteno 114x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
16.3.23Mirinda “Rinny“ Carfrae se loučí se profesionální kariérou
11.3.23Rozhodčí Petr Mužíček nominován na olympiádu do Paříže!
8.3.23Gwen Jorgensen je zpět!
7.3.23Chybí nám osobnost, ke které by ostatní vzhlíželi, říká Jan Čelůstka
6.3.23Výsledkový servis
6.3.23Aquatlonový pohár zahájili vítězstvím Koblížek a Miklišová
2.3.23Alistair Brownlee jde zpět do akce!
24.2.23"Bolest v triatlonu v krásném prostředí - to je můj životabudič," říká Tomáš Langhammer
22.2.23SuperLeague Triathlon otevírá novou sezónu!
15.2.23Jaké jsou názory českých triatlonistů na nový model MS v Ironmanu?