Reakce pořadatele na otevřený dopis Pavla Patáka

11.06.2007 -
Vážený pane kolego,
dovolím si reagovat na Vaše názory. Sjezd Ústeckou ulicí sice byl nebezpečný, nicméně jsem ho osobně nechal opravit v tom smyslu, že byly věškeré díry zalepeny. Kompletní nový povrch nebylo možno zajistit, protože ulice je určena k rekonstrukci kanalizačního sběrače v roce 2008, či 2009, podle peněz.
Mnohokrát jsem ulici projel a nechal štěrk zamést a troufám si tvrdit, že tam žádný v době závodu nebyl. Byl tam jediný překop kvůli plynu, který sahá cca do 2/3 ulice a na ten jsem při rozpravě velmi důrazně upozorňoval, protože to bylo to jediné, co jsem neuměl vyřešit beze zbytku. Po dohodě jsme nakonec nechali překážku tak jak je, aby ji každý viděl, nezakrývali jsme ji kobercem atp. Provedli jsme mnoho opatření, aby ke vstupu do vjezdu do trasy kola nedošlo. Trať byla zajištěna mnoha pořadateli, kteří měli za úkol zajistit, aby nikdo před zádvodníky nevjel či nevkročil.  Vím, že se to může stát i např. na Tour de France, ale bez jisté důvěry v pořadatele by takovéto akce vůbec proběhnout nemohly. O řadě hlubokých kanálů nic nevím a jsem převědčen, že tam nejsou.
Jsem profesně vedoucí odboru investic města Tábora a proto si troufám říkat to co říkám.
 
Protože jsem řadu let (cca 15) jezdil především dlouhé triatlony, je mi stav organismu triatleta poměrně znám. I proto jsem navrhl výboru klubu trať jaká se jela. Vedle toho jsem i trenér triatlonu 1. třídy. Reakce ostatních jsou a byly převážně kladné. S technickým delegátem jsem trať několikrát projel a domluvili jsme se na tom, že ji lze bezpečně absolvovat. Nakonec celkový výsledek závodu to potvrzuje.
 
K vyhlášení výsledků kategorie 30-39 let musím uvést, že došlo k chybě na straně pořadatele. Omlouváme se za to a žádáme borce, kteří se na prvních 3 místech v kategorii 30-39 umístili, aby mi poslali na tento mail své číslo účtu popř.adresu, kam jim bude částka dle propozic ihned poukázána. Kdo na závodě byl a viděl jeho organizaci jistě pochopil, že 1.000,- Kč v celkových statisícových nákladech není důvod, proč kategorie vyhlášena nebyla. Nakone obálky měl i člověk odpovědný za vyhlášení výsledků k dispozici včetně této kategorie.
 Měli jsme mnoho let v propozicích, že musí být min. 5 lidí prezentováno v té které kategorii a  min. 3 dokončit a proto jsem na dotaz člověka, který měl  vyhodnocení na starost odpověděl, že kategorie nemá být vyhodnocena. Mrzí mě to a vím, že nejde o těch pár korun, ale o to vyhlášení samé, ale již to nelze bohužel odčinit. " Such is live". Za chybu pořadatelů (vlastně mou osobní) se omlouvám, ale nelze ji efektivně odčinit. Jediné co umím udělat je poslat peníze ..... bohužel.
Ještě jednou se omlouvám a doufám, že budete příští rok s průběhem závodu spokojenější.
 
S pozdravem
 
Karel Hotový
ředitel závodu
Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Otevřený dopis pořadatelům ČP v Táboře a Českému svazu triatlonu:
Přečteno 751x

Komentáře

Bezpečnost Reagovat
Bezpečnost Reagovat
Pěkná odpověĎ Reagovat
(ne)bezpečnost Reagovat
Re: (ne)bezpečnost Reagovat
nebezpečnost Reagovat
nebezpečný sjezd Reagovat
Re: nebezpečný sjezd Reagovat
Bezpecnost sjezdu Reagovat
Bzpecnost OK Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár
15.11.23Vítězství v anketě Král triatlonu mě překvapilo, říká Lukáš Kočař
12.11.23Trendy určují mimořádné osobnosti, říká trenér roku Lukáš Vrobel
23.10.23Bronz! Tereza Zimovjanová má medaili ze Světového poháru
17.10.23Barbora Besperát je mistryní světa v kategorii F30-35 a zde jsou její dojmy!
16.10.23Kahlefeldt byla 18. na havajském IRONMANOVI. Dvě Češky mají tituly ve věkových kategoriích
15.10.23Lucy Charles-Barclay je hrdinkou havajského šampionátu!
11.10.23Radka Kahlefeldt (Vodičková) pojede na Havaji v kategorii profesionálek
8.10.23Mistrovství světa v IRONMANu pro ženy je tady!