Moraviaman, přípravy finišují

1.06.2005 -
Do startu jediného dlouhého triatlonu u nás, ketrý je součástí ČP, zbývají necelé 4 týdny a s tím plyne už celkem velký shon a zařizování. Jako novinku, která se letos bude dít, je připravované promítání závodů ze zahraniční série Ironman, se kterým se můžete setkat den před startem, v době presentací.
Do startu jediného dlouhého triatlonu u nás, ketrý je součástí ČP, zbývají necelé 4 týdny a s tím plyne už celkem velký shon a zařizování. Jako novinku, která se letos bude dít, je připravované promítání závodů ze zahraniční série Ironman, se kterým se můžete setkat den před startem, v době presentací. Pro startující i pro jejich doprovod či diváky, bude šance vyzkoušet si Spinning, který bude k dispozici jak v pátek, tak i v sobotu, v místě celého dění, na Štěrkáči. Celý den bude hrát hudba a zpříjemňovat Vám ho bude moderátorský slovenský bratr.

Trať se od minulých let nijak nemění a ani menší problémy s uzavírkou. Jak asi sami víte, náš závod může probíhat jen při kompletní uzavírce trati(což není v našich podmínkách obvyklé), a přináší nemalé problémy pro nás, pro pořadatele. A taky víte, že se to vždy nepodaří a tak rozčílení a neukáznění řidiči způsobují větší potíže.

Co se může považovat za dobrou novinku je i obsah balíčku, který dostanete při prezentaci za uhrazení startovného. Je to běžecká Coolmaxová čepice od firmy Headsweats, která doprovází nejen havajského Ironmana. Podařilo se díky Petrovi Vabrouškovi, takže si myslím, že se můžete na co těšit.  Více se můžete těšit na našich stránkách.

S aktuálními informacemi o přípravách závodu se ozveme opět za týden na www.s3r.cz . Těšíme se na Vás a přejeme pěkný den.

Hodnocení:
Přečteno 121x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
5.12.23Příští sezona bude poslední. Těším se na premiéru IM Hradec Králové, říká Tomáš Bednář
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár
15.11.23Vítězství v anketě Král triatlonu mě překvapilo, říká Lukáš Kočař
12.11.23Trendy určují mimořádné osobnosti, říká trenér roku Lukáš Vrobel
23.10.23Bronz! Tereza Zimovjanová má medaili ze Světového poháru
17.10.23Barbora Besperát je mistryní světa v kategorii F30-35 a zde jsou její dojmy!
16.10.23Kahlefeldt byla 18. na havajském IRONMANOVI. Dvě Češky mají tituly ve věkových kategoriích
15.10.23Lucy Charles-Barclay je hrdinkou havajského šampionátu!
11.10.23Radka Kahlefeldt (Vodičková) pojede na Havaji v kategorii profesionálek