Trénink J Kovalovský, týden před MS v dl. triatlonu

1.08.2005 -
V tréninkovém plánu došlo k malé změně a o víkendu jsme absolvovali dva sprint-triatlony v M.Lázních 400-45-5 a CH.Plané 500-35-6. Na první závod jsme dorazili na kolech z K.Varů cca.50km abychom se s Petrem trochu rozjeli J. Závod se mi povedl, dojel jsem třetí. Vítěz byl Vladimír Malý z AC Start K.V. a druhý P.Kopřiva z Olympa (Jan Kovalovský)
 tréninkovém plánu došlo k malé změně a o víkendu jsme absolvovali dva sprint-triatlony v M.Lázních 400-45-5 a CH.Plané 500-35-6. Na první závod jsme dorazili na kolech z K.Varů cca.50km abychom se s Petrem trochu rozjeli J. Závod se mi povedl, dojel jsem třetí. Vítěz byl Vladimír Malý z AC Start K.V. a druhý P.Kopřiva z Olympa.
Přespali jsme v kempu a ráno za chladného počasí vyrazili do Plané na druhý závod. Na závod přijela o něco větší konkurence než do Mariánek, ale medailové pozice se podobaly včerejším. Zvítězil P.Kopřiva před V.Malým a P.Melerem. Já jsem bohužel měl defekt.

Soustředění s Petrem se vydařilo, co jsme si naplánovali jsme splnili. Závody z plného tréninku nám dodaly o něco víc kvalitních kilometrů a příjemnou únavu.

Trénink pro tento týden bude vypadat pravděpodobně takto :

Pondělí – TVO ( tréninkové volno )

Úterý – ráno plavání 90min, kolo rovina v mírném tempu do 80km + přechod běh progresivně 12km

Středa – ráno dlouhé plavání 150min., běh fartlek 15km, posilovna

Čtvrtek – odjezd Dánsko, pokud bude čas rozklusání po cestě nebo volné plavání

Pátek – TVO

Sobota – rozcvičení – plavání 15min v tom 4x50m svižně, kolo 15km volně, běh 4-6km volně,SBC,rovinky,strečink