Poslední květnový víkend byl ve znamení krátkých triatlonů

2.06.2014 -
Vabroušek o víkendu získal "double" na krátkých tratích. X – Duatlon Kytlice ovládly sestry Loubkovy. V Hranicích se uskutečnil pouze duatlon. Více v článku.

Zátavský triatlon

V obci Putim, která je jednou z nejznámějších v jihočeském kraji, se uskutečnil triatlon na olympijských distancích. Mezi muži se rozhodlo na běžecké části, kde jen těsně zvítězil Petr Minařík, před Tomášem Kozlem, třetí skončil Jan Wainer. V ženách si pohodlně pro vítězství doběhla Petra Krejčová před Janou Candovou a Věrou Hostičkovou.

Výsledky Zátavský triatlon ZDE

Silvini X duatlon

X – Duatlon Kytlice nabídl možnost startovat v hlavním závodě na distancích 5-20-3 km nebo ti mladší a méně odvážní mohli okusit trať, která měřila 3-10-0,5 km. V hlavním závodě mezi jednotlivci zvítězil Lukáš Bureš,  druhý skončil Miloš Hrouda a třetí místo získal Ondřej Olšar. Ženský závod ovládly specialistky na terénní triatlony- první byla Ivana Loubková, na druhém místě se umístila její sestra Kateřina Loubková a třetí skončila Anežka Lhotáková.

Výsledky X duatlon ZDE

Fotka: Po pár letech opět Kytlický X Duatlon - legendární terénní závod, Ivča s lehce bloudící Kačkou obsadily s přehledem první dvě místa dámského pořadí...

inSPORTline Triathlon CUP Hranice

V Hranicích se nakonec kvůli teplotě vody uskutečnil pouze duatlon na distancích 2,5 - 20 – 5 km. V mužské kategorii nenašel přemožitele Petr Vabroušek, za kterým se na druhém místě umístil Aleš Velička a třetí místo bral Martin Navařík. Ženská výsledková listina čítala pouze čtyři jména. S velkým náskokem zvítězila Alena Losertová, druhá doběhla Marketa Fiedorova a trojici doplnila Mirka Divišová.

Výsledky Hranice ZDE

Triatlon Blansko

V rekreační oblasti Pálava v Blansku se uskutečnil 2. závod Jihomoravské triatlonové ligy. Jde o relativně těžký ale krásný závod. Cyklistická a běžecká část je okořeněna o dlouhá stoupání. V generačním souboji v mužské kategorii zvítězil Lukáš Kočař před specialistou na dlouhé triatlony Petrem Vabrouškem, trojici nejlepších doplnil Tomáš Kořínek. Mezi ženami si nejlépe vedla Diana Tešovičová, druhé místo obsadila Lucie Kolková a třetí skončila Veronika Floriánová.

Výsledky Blansko ZDE

Triatlon Senohraby

Triatlon Senohraby byl určen pouze pro dětské kategorie, nejstarší kategorií zde byly děti ve věku 14-15 let.

Výsledky Senohraby ZDE

 

Tahákem příštího víkendu bude Czechman triatlon 

Propozice Czechman ZDE

Hodnocení:
Přečteno 1014x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
17.6.24Generálku na MS v Nice ukořistila Charles, Besperát fantasticky druhá
9.6.24T100 - Napínavý souboj generací a dominance Knibb
28.5.24Český triatlon míří do Paříže! Petra Kuříková uspěla v náročné kvalifikaci
21.5.24Evropské triatlonové eposy: Lanzarote a Šamorín
28.4.24IRONMAN Texas ovládli Hermandez a Matthews, Jana Richtrová ovládla AG
26.4.24Výsledkový servis
17.4.24Youri Keulen a Ashleigh Gentle ovládli triatlon Singapore T100
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.
28.3.24Olympijský šermíř Beran ocenil železnou ženu z Havaje. Stala se sportovcem roku Prahy 14
20.3.24Ironman nedávno aktualizoval svá pravidla, přinášející několik významných změn.