Pohár Cyklorenovy zakončil svůj třetí ročník

18.10.2004 -
Od předloňského roku mají prátelé multisportů ze severních Čech příležitost změřit svoji všestrannost v Poháru Cyklorenovy, do kterého se spojily tři závody v okolí Nového Boru. Desátý ročník jarního DELTA duatlonu poznamenalo počasí – 23. května se přihnala studená fronta a déšť, během závodu dokonce sněžilo. V tomto doslova psím počasí závod absolvovalo pouze 20 sportovců, ovšem nikdo z nich si na počasí nestěžoval! Na konci letních prázdnin se ve Sloupu v Čechách konal pátý ročník triatlonu Skleněný muž. (Milan Kronika)
Od předloňského roku mají prátelé multisportů ze severních Čech příležitost změřit svoji všestrannost v Poháru Cyklorenovy, do kterého se spojily tři závody v okolí Nového Boru.
Desátý ročník jarního DELTA duatlonu poznamenalo počasí – 23. května se přihnala studená fronta a déšť, během závodu dokonce sněžilo. V tomto doslova psím počasí závod absolvovalo pouze 20 sportovců, ovšem nikdo z nich si na počasí nestěžoval!
Na konci letních prázdnin se ve Sloupu v Čechách konal pátý ročník triatlonu Skleněný muž. Zde už se počasí umoudřilo a za téměř ideálních podmínek si 53 závodníků užilo krásné tratě pod Lužickými horami.
Posledním závodem byl terénní MOIRA X-duatlon v Kytlici. Každým rokem vylepšovaný závod opět nezklamal a byl více než důstojným vrcholem celého Poháru Cyklorenovy. Celkem 60 závodníků bodovalo v konečném pořadí, v součtu okolo 130 dospělých účastníků bojovalo ve  všech třech závodech.
Celkovým vítězem Poháru Cyklorenovy se stal Radan Pazderka (DELFI Děčín) před veteránem Václavem Zemlerem (KIWI Varnsdorf) a Milanem Kulmanem (SK TT Kovosvit). Hned za nimi skončila nejlepší žena, Ivana Loubková z domácího týmu TT Cyklorenova Cvikov.
Pořadatelé seriálu tímto děkují všem sponzorům a hlavně spolupracovníkům, kteří nezištně přispěli ke zdaru celého podniku.
Miroslav Kronika, Pavel Koudelka – hlavní pořadatelé
Hodnocení:
Přečteno 119x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
30.5.23Naslouchejte „starým“ zkušeným kapacitám, říká Tomáš Racek
25.5.23Mojí strategií bylo hlavně dokončit, říká Tomáš Řenč
24.5.23V dlouhém triatlonu vidím svůj největší výkonnostní potenciál, říká Pavel Wohl
22.5.23V dnešní době děti nemají základní dovednosti, říká Jan Strangmuller
19.5.23Trvalo několik hodin, než jsem to vlastně celé zpracovala, říká Bára Besperát po IM 70.3 Mallorca
15.5.23Petr Vabroušek hodnotí 1. místo na HimalayanXtri
12.5.23Chybělo málo a mohl jsem slavit podstatně víc, říká Kočař po MS Ibiza
9.5.23Trenéři si svá "trenérská tajemství" bohužel nechávali sami pro sebe. Říká Luboš Bílek
8.5.23Duatlonový Krušnoman se stal kořistí Gerychové a Wainera
8.5.23Kočař vydřel na světovém šampionátu v dlouhém triatlonu 12. místo. Soukup byl 35.