Oficiální zpráva z VV a Rady ČSTT.

17.05.2003 -
Vážení sportovní přátelé, dovoluji si Vám zaslat krátkou informaci o čtvrtečním jednání výkonného výboru a Rady Českého svazu triatlonu. Rada ocenila reprezentanty v dlouhém triatlonu, kteří přivezli bronzovou medaili v soutěži družstev z MS na Ibize (Varboušek, Strangmuüller a Vodehnal). Zhodnotila soustředění juniorské reprezentace v dějišti ME v Karlových Varech a schválila rozpočet a zajištění celé výpravy dospělých i juniorů pro červnový šampionát.

Rada ocenila reprezentanty v dlouhém triatlonu, kteří přivezli bronzovou medaili v soutěži družstev z MS na Ibize (Varboušek, Strangmüller a Vodehnal).

Zhodnotila soustředění juniorské reprezentace v dějišti ME v Karlových Varech a schválila rozpočet a zajištění celé výpravy dospělých i juniorů pro červnový šampionát.

Rozpracovává se složení, systém přípravy a zabezpečení reprezentace do 23 let.
Rada schválila složení a plány komisí: Technická (předseda Rudolf Slaba), Trenérsko-metodická (předseda Pavel Valenta), Reprezentační (předseda Martin Dvořák) a Vnějších vztahů (předseda Tomáš Nohejl). Jmenovala Pavla Mráze koordinátorem soutěží ČSTT, který bude zabezpečovat co nejužší kontakt s pořadateli závodů.

Schválila audit hospodaření svazu za poslední dva roky a svolala valnou hromadu společnosti Triatlon CZ.
Rada schválila aktualizovaný mediální plán a vypisuje konkurs na tiskového mluvčího (dosavadní Jaroslav Pomp odstoupil okamžitě po dubnové Valné hromadě a jeho práci zatím dělá Tomáš Nohejl).

Rada rozdělila granty na podporu více než dvaceti především regionálních závodů nebo seriálů ve výši více než 200 000 Kč.

Svaz přebírá záštitu nad středoškolským offroad triatlonem O rájeckou kamélii.
Rada bere na vědomí žádost o svolání mimořádné valné hromady pár pořadateli závodů PRE cupu, ale nelze na ni momentálně reagovat z řady formálních i praktických důvodů. V sobotu 24. května se uskuteční v Jablonci nad Nisou schůzka členů VV s pořadateli závodů - cílem je klidný průběh právě se rozjíždějící sezony

Hodnocení:
Přečteno 59x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
16.3.23Mirinda “Rinny“ Carfrae se loučí se profesionální kariérou
11.3.23Rozhodčí Petr Mužíček nominován na olympiádu do Paříže!
8.3.23Gwen Jorgensen je zpět!
7.3.23Chybí nám osobnost, ke které by ostatní vzhlíželi, říká Jan Čelůstka
6.3.23Výsledkový servis
6.3.23Aquatlonový pohár zahájili vítězstvím Koblížek a Miklišová
2.3.23Alistair Brownlee jde zpět do akce!
24.2.23"Bolest v triatlonu v krásném prostředí - to je můj životabudič," říká Tomáš Langhammer
22.2.23SuperLeague Triathlon otevírá novou sezónu!
15.2.23Jaké jsou názory českých triatlonistů na nový model MS v Ironmanu?