Lyžař Koukal vyhrál další Xterru

27.07.2003 -
ADRŠPACH - Mistr světa v běhu na lyžích Martin Koukal dnes vyhrál pátý závod pohárového seriálu Brave Xterra Czech Tour v terénním triatlonu v adršpašských skalách na Náchodsku. Domácího bikera Žiláka předstihl až v závěrečném běhu ve skalním městě, ale nakonec zvítězil o více než dvě minuty. "Nádherný závod," pochvaloval si Koukal, který do Adršpachu spěchal v pátek večer z desetidenního soustředění na Dachsteinu.
ADRŠPACH - Mistr světa v běhu
na lyžích Martin Koukal dnes vyhrál pátý závod pohárového seriálu  Brave Xterra Czech Tour v terénním triatlonu v adršpašských skalách na Náchodsku. Domácího bikera Žiláka předstihl až v závěrečném běhu ve skalním městě, ale nakonec zvítězil o více než dvě minuty.
"Nádherný závod," pochvaloval si Koukal, který do Adršpachu  spěchal v pátek večer z desetidenního soustředění na Dachsteinu.
"Samozřejmě jsem v nohou cítil těžkou zátěž, ale v takovém  prostředí mi to běželo samo," dodal spokojeně.  Plavalo se v průzračné vodě skalního jezírka, kam je po celý  rok veřejnosti zakázán přístup. Cyklistický okruh vedl po trati  známého maratonu Sudety a běželo se mezi skalami.  Ženám vévodila plavecká reprezentantka Sandra Kazíková.  "Původně jsem se přijela jenom podívat, ale zlákalo mě to a  nakonec jsem ráda, že jsem vyhrála," řekla.  Příští závod Českého poháru se koná za tři týdny v Novém Městě na Moravě na tratích lyžařské Zlaté lyže - tedy na  Koukalově domácí půdě.