Víkendu vládly české ženy!

20.11.2018 -
Víkendové závody série Ironman a Challenge se zableskly skvělými výkony českých reprezentantek. Radka Kahlefeldt zvítězila, Simona Křiváková skončila druhá a Helena Kotopulu pronikla do TOP5.

IRONMAN Malaysia – half distance

V závodě Ironman 70.3 na ostrově Langkwami se představily dvě české zástupkyně a obě předvedly úžasné výkony a vybojovaly skvělá umístění v elitní kategorii. Simona Křívánková si doběhla pro 2.místo, které vybojovala především skvělou běžeckou částí.  Helena Kotopulu obsadila v závodě 5.místo.

V závodě mužů bojovali v českých barvách Josef Skřivánek a Josef Svoboda. V AGE GROUPS se navíc představil Filip Pavloň, který ve své premiéře na dlouhých tratích zajel 4. místo v kategorii a jen o kousek mu unikl slot na Havaj, závod dokončil v čase 10:32:10.

Ženy "PRO"

1. Mareen Hufeová 9:25:22 - (57:55/2:02/5:00/2:14/3:23)

2. Simona Křivánková - 9:55:36 - (1:05:30/2:07/5:22/2:30/3:23)

3. Federica De Nicolaová 9:57:29 - (1:00:28/2:22/5:14/1:40/3:38)

5. Helena Kotopulu - 10:09:30 - (1:09:50/3:25/5:25/2:01/3:28)

Muži "PRO"

1. Daniil Sapunov 8:33:37 -(48:43/2:08/4:40/1:41/3:00)

2. Kaito Tohara 8:55:14 - (52:51/1:50/4:52/1:45/3:06)

3. Urs Müller 9:09:12 - (52:44/1:53/4:53/2:00/3:18)

7. Josef Křivánek 10:01:34 - (1:03:01/2:10/5:06/2:09/3:47)

8. Josef Svoboda 12:31:00 - (1:12:43/5:10/6:07/5:18/5:00)

Challenge Asia-Pacific – half distance

Radka Kahlefeldt - Vodičková nedala nikomu šanci a s desetiminutovým náskokem zvítězila na Taiwanu v závodě Polovičního Ironamnu. Radka dominoval v prvních dvou částech závodu, kdy si po kole dovezla bezpečné vítězství avše si poté na běhu pohlídala.