Kahlefeldt-Vodičková opět vítězí!

27.11.2018 -
Radka Kahlefeldt-Vodičková prodloužila svoji neporazitelnost, ale závodila za Austrálii. Petr Vabroušek třetí na Ultramanu.

IRONMAN 70.3. Western Sydney - half distance

Tentokrát pod vlajkou Austrálie závodila Radka Kahlefeldt-Vodičková na polovičních distancích pro ni domácího závodu. Závod se pro Radku vyvíjel velice dobře a už od plavecké části byla ve vedení. Na kole podala skvělý výkon a vypracovala si rozhodující náskok, který s přehledem udržela půlmaratonem za 1:21 a doběhla si tak pro druhé vítězství v řadě.

Ženy „PRO“

1. Radka Kahlefeldt-Vodičková - 4:12:25 (27:41/2:20/1:21)

2. Hannah Wells - 4:16:44 (28:22/2:23/1:22)

3. Grace Thek - 4:19:35 (27:58/2:29/1:20)

Muži „PRO“

1. Torenzo Bozzone - 3:43:26  (24:47/2:01/1:15)

2. Sam Appleton - 3:45:38  (24:48/2:01/1:17)

3. Casey Munro - 3:53:26 (24:51/2:11/1:15)

Výsledky

Ultraman Hawaii - ultra distance

Petr Vabroušek podal v tomto tří denním závodu neuvěřitelný výkon, musel zde nejprve první den zdolat plaveckou část v délce 10 km a na kole ujet 144 km, druhý den se jelo na kole 276 km a třetí den byl na programu běh v délce 85 km. Po plavecké části měl Petr tradičně větší ztrátu, ale jak přišlo na řadu kolo a běh, tak se všichni soupeři začali bát o své umístění. Nakonec tuto porci km zvládl za 23 hodin a 32 minut a to mu stačilo na vynikající třetí místo.

Druhým českým zástupcem byl na startovní čáře Michal Šubrt, který zvládl celý závod za 27 hodin a 15 minut a dokončil celkově na 11. místě

Z celkového vítězství se radoval Richard Thomson v čase 22 hodin a 9 minut.