Challenge Philippines pro Burtona a Hauschildt

23.02.2014 -
Na Filipínách kraloval Matt Burton a Melissa Hauschildt. McCormack finišoval hluboko v poli poražených, Radka Vodičková brala 4. místo mezi ženami. Více informací v článku.

První ročník Challenge Philippines patřil jednoznačně Australanům. Z velkého vítězství se radoval mladý Matt Burton, který kombinuje cyklistiku s triatlonem a úspěchy sbírá v obou sportech. Druhé místo bral olympionik Michael Murphy a trojici nejlepších na stupních vítězů doplnil Švéd Frederik Croneborg. Hlavní hvězda závodu dvojnásobný havajský šampión dokončil mezi muži na 17. místě se ztrátou více než dvaceti minut na vítězného Burtona.

Mezi ženami jasně zvítězila Australanka Melissa Hauschildt, která finišovala ještě před McCormackem. Druhé místo brala její krajanka Annabel Luxford, která jen těsně nebyla doběhnuta dotírající Emmou Pooley.  Čtvrté, nepopulární místo vybojovala Češka Radka Vodičková.

Dalším podnikem ze série Challenge bude 16. března půlka Batemans Bay v Austrálii a těšit se můžeme na vystoupení havajského vítěze z roku 2012 Peta Jacobse.


výsledky ZDE 

Hodnocení:
Přečteno 562x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková