Ahoj ze studeného Vancouveru. - Tomáš Báča a Vojta Dědek

4.06.2008 -
Dneska se zase trochu ohladilo, takže dopolední trénink na kole probíhal ve všem oblečení co bylo k dispozici, včetně rukavic J. Projižděli sme si trat ve Stanley parku a kromě spousty age grouperů sme potkali taky Javiera G. a chvilku sme se za nim vezli. Byl taky docela zmrzlej

Z cech nam chodí zprávy o krásném teplém počasí a tady to podle předpovědi vypadá na pěknou kosu. V neděli na hlavní závod hlásí jen 12 stupňů!!

Po obědě a siestě sme udělali krátký výlet do downtownu a china townu a navštívili stadion místních Canucks. Msto je to pěkný, spousta parků a zeleně, spousta kaváren a hospůdek, ale jinak jako každý jiný velkoměsto, spousta aut, lidí,  žebráci, zácpy atd.Odpoene nachvilku vykouklo sluníčko, tak sme nasadili neopreny, že vyzkoušíme teplotu moře v English Bay, kde se bude startovat. Podle pořadatelů voda 16, ale hned jak sem tam skočil mi bylo jasný že 16 to nemá (podle měření místních plavčíků 13!!).Původně plánovaný trénink kolem bojek (caa 700m) sme nakonec zkratili jenom na 4x start z plaže kolem pontonu a výběh (caa 4x100m). Vojta vyhrál 4:0 a to sem specialista na breach starty (asi je ve formě J).

Voda je opravdu studená a nebude to sranda, ale pochybuju že pořadatelé budu něco zkracovat, myslím že 750 se dá, ale chlapům a ženám v neděli nezávidim. Asi by to chtělo neoprenovou čepičku, voda je tak studena že bolí hlava. Vzpomínám na triatlon v Praze tam byla voda taky hodně studná, ale myslím že tady je to ještě horší.
Prave teď ještě začalo pršet, takže horší už to snad být nemůže, ještě že nemusím závodit J

Z Vancouveru
Tomáš Báča

Hodnocení:
Přečteno 509x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně