Stylový obojživelník pro bike, gravel i trail run

11.11.2020 -
Batoh s picím vakem či bidon? Co cyklista, to názor. Vše má své pro a proti. Bidon je pouhý obal pro pití, kdežto batoh, který kromě picího vaku nabízí i možnost odložit si nějaký ten svršek, pumpičku nebo montpáky je prostě komplexnější. Nicméně pro někoho je batoh nutné zlo, které nesedí, způsobuje zpocená záda a přináší jen nepříjemnosti. Ale co když můžete mít něco nového a nedělat žádné kompromisy?



Řešení a novinky přicházejí 

Znáte USWE? Malou švédskou společnost s historií sahající do motokrosového endura. Možná i díky této minulosti se jasně orientuje na praktické detaily, které ocení cyklista i běžec. Řeč je o patentovaném systému uchycení do tzv. kříže. 


Sedí jako ulitý 

Co našince nadchne, je změna koncepce popruhů. Místo klasických dvou ramenních zkombinovaných s bederním a hrudním pásem je řešení jiné a opravdu dobré.

Vše se zapíná na hrudi do kříže pouze jednou přezkou, podobně jako pásy v závodních vozech či pásy pilotních sedadel v letadlech. Důvod je prostý: způsob uchycení skvěle udrží pilota závodního vozu, takže stejně dobře jistě podrží i batoh.




Ideály (ne)existujií

Jistě souhlasíte, že pro mnohé z nás věci označené jako „kombi“ či „univerzální“ nepůsobí příliš důvěryhodně. Na druhou stranu je nutno říci, že výjimka potvrzuje pravidlo. V tomto případě lze konstatovat, že inovativní batoh sedne vážně každému! 


Pod drobnohledem 

Součástí batohu je i vodní vak od Hydrapacku obrandovaný do USWE značky. Vak má rychlouzávěr, stačí přehnout horní část, nasunout uzávěr a hotovo. Rychlé, jednoduché a praktické! Stejně snadné je i odpojování hadice od vaku: hadici necháte v batohu, napustíte si vodu jen do pytle a poté zase připojíte.




Otestováno na slečinkách 

Bez praktického testování ani ránu, je potřeba dát batohu pěkně co proto. Test proběhl v různých podmínkách za sucha i deště, za horka i zimy. „Nejlépe se mi batoh osvědčil na delší vyjížďky, kdy jsem v něm vezla kromě pití i další potřebné kousky oblečení, „traťovku“, duši, montpáky atd. Přestože batoh není standardně vybaven pláštěnkou, je dobře impregnovaný a nepromokavý. Dobře sedí při sjezdech, výjezdech i jízdě ze sedla. Stejně pozitivní zkušenost mám i z běhu na Sněžku. Na cestě jsou kameny, kořeny a zde zádový systém fakt neselhal, sedí na zádech a přitom se pod ním potíte méně než u běžných batohů“ , říká Hanka (testérka).


Podtrženo sečteno 

Dejte batohům USWE šanci. Vyberte vhodnou velikost, model a věříme, že budete spokojeni. 


Testovaný model USWE OUTLANDER 3 Carbon Black




Více na 

https://www.lbs-sport.cz/uswe-outlander-3-carbon-black,1350038.html#description


Více na www.lbs-sport.cz 










---------------------------------------------------------------------------------------------------etriatlon shop
Hodnocení:
Přečteno 1667x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
17.11.24Finále T-100 ovládli favorité Knibb a Van Riel
27.10.24Lange překvapivě opět vítězem havajského Ironmana
22.10.24Favorité mistrovství světa Ironman 2024
22.9.24Laura Philipp slaví titul mistryně světa v IRONMANu, české triatlonistky také zářily
22.8.24Oproti Paříži v Tokyu všechno klapalo, jak mělo, říká Petra Kuříková
18.8.24Blu je zpět a ve Frankfurtu pálil ostrými
10.8.24Vítěz IM TEXAS suspendován za doping!
15.7.24Ve Španělsku byla psána historie
7.7.24V Rothu padala světová maxima
17.6.24Generálku na MS v Nice ukořistila Charles, Besperát fantasticky druhá