Rušný víkend v Českém poháru PRE cup.

9.06.2003 -
Tento víkend se uskutečnily 3 akce PRE cup ČP. V sobotu odstartoval závod ČP OPEN v Benešove. Bezproblémový průběh a takřka 100 startujících v OPEN i veřejném závodě je dobrou vizitkou pro TTC Benešov, který by v příštím roce chtěl opět uspořádat M-ČR v dlouhém triatlonu. Tentýž den se také na jednom místě uskutečnil Pohár dorostu a juniorů, M-ČR veteránů a 20 ročník Lázeňského triatlonu. Patrně i vzhledem k zrušení závodu v Liberci
Tento víkend se uskutečnily 3 akce PRE cup ČP.
V sobotu odstartoval závod ČP OPEN v Benešove. Bezproblémový průběh a takřka 100 startujících v OPEN i veřejném závodě je dobrou vizitkou pro TTC Benešov, který by v příštím roce chtěl opět uspořádat M-ČR v dlouhém triatlonu.

Tentýž den se také na jednom místě uskutečnil Pohár dorostu a juniorů, M-ČR veteránů a 20 ročník Lázeňského triatlonu. Patrně i vzhledem k zrušení závodu v Liberci se sjelo do Lázní Bělehrad přes 150 závodníků. Svůj návrat na závodnické tratě předvedl koordinátor juniorů Jiří Seidl (1. v kat M35)a také Tomáš Kočař (3. v kat M35). Jak uvedl ředitel závodu Ing. Pavel Šubr, nové tratě cyklistiky se osvědčily a s průběhem závodu panovala spokojenost. Ředitel závodu dále konstatoval, že neočekávaně vysoká účast předem nepřihlášených startujících bohužel zkomplikovala průběh prezentace, která musela být více než o hodinu prodloužena a tak negativně zasáhla i do průběžného zpracování výsledků již probíhajících závodů mládeže. Kompletní výsledkové listiny jsou k dispozici na svazových stránkách.

V neděli pokračoval -tlonový víkend M-ČR žáků v duatlonu. V krásném prostředí a za perfektní pořadatelské práce oddílu Tri Ski Horní Počernice proběhla akce v naprostém pořádku. Vodní plocha v areálu a zkušený pořadatelský tým dávají předpoklady uspořádat v příštím roce i triatlonovou akci.

Ze Závodu Olympijských nadějí v slovenském Senci přivezla česká výprava 4. stříbrné medaile v kategorii družstev a další 2 medaile v individuelních soutěžích.

A největší úspěch tohoto víkendu? Krásné 4 místo Lenky Radové na Světovém poháru v Korei. A asijské tažení pro Lenku ještě nekončí . Za týden se představí na závodu světového poháru v Japonsku. V současné době je Lenka přihlášena jako sedmá nasazéná. 

Hodnocení:
Přečteno 67x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.3.23Ideme si tak trochu vlastnou cestou. Říká trenér a otec v jedné osobě Jozef Vrábel
27.3.23Tereza Zimovjanová vstoupila do nové sezony 39.místem ve Světovém poháru na Novém Zélandu
16.3.23Mirinda “Rinny“ Carfrae se loučí se profesionální kariérou
11.3.23Rozhodčí Petr Mužíček nominován na olympiádu do Paříže!
8.3.23Gwen Jorgensen je zpět!
7.3.23Chybí nám osobnost, ke které by ostatní vzhlíželi, říká Jan Čelůstka
6.3.23Výsledkový servis
6.3.23Aquatlonový pohár zahájili vítězstvím Koblížek a Miklišová
2.3.23Alistair Brownlee jde zpět do akce!
24.2.23"Bolest v triatlonu v krásném prostředí - to je můj životabudič," říká Tomáš Langhammer