Změny táborského triatlonu

19.06.2006 -
E.ON Triathlon Team připravuje na den 6.srpna 2006 již 24.ročník táborského triatlonu, který je letos 1.ročníkem Velké ceny energetické společnosti E.ON. Vedle generálního partnera klubu dochází i ke změnám v trase závodu samého.
Stavební úpravy v centru města si vyžadují  úpravu cyklistické části. Průjezdná totiž nebude třída 9.května, což je ta, která vede přímo před depem, na které stojí vždy cílová brána a kterou se projíždí do dalších okruhů. Většina částí závodu zůstává stejná (start a cíl plavání, výběh do depa i depo samotné,  běh až na jednu malou odbočku i cílový a občerstvovací prostor), jen výjezd a vjezd z a do depa bude jiný. Naprosto jiná pak bude samotná cyklistická část. Ta byla minulý týden odsouhlasena Policíí ČR.

Protože si někteří v minulosti stěžovali, že kolo je v Táboře příliš rovinaté a vše se rozhoduje na běhu, zavádíme cyklistickou část do terénu, který si nezadá s profilem například trati v Karlových Varech tak jak ji znáte z minulosti, včetně Divadelní uličky, která se ovšem v táborském pojetí jmenuje Korandova. Podíváte se do údolí Lužnice abyste z něj stoupali na severní i jižní stranu. Doporučujeme vzít si nějaký lehčí převod, zejména pak dámám. Dospělí pojedou na trase Tábor – Malšice s malým exkursem do městské části Čelkovice, dva okruhy s otočkou v Malšicích na silnici, dorost a junioři jeden okruh. Žáci mají trať o něco jednodušší, Korandově ulici se vyhnou, ale lehké to mít také nebudou.
Trať bude uzavřena, i když nějaké vozidlo z přilehlých domů, zahrad atp. lze těžko úplně vyloučit. Plánek tratí je připojen za inovovanými propozicemi, které jsou přiloženy.

Vše ostatní, mimo trati cyklistiky, zůstává jak v propozicích uvedeno, včetně časového harmonogramu, délky tratí se pochopitelně upraví na 20 resp.40km, u žáků pak je pro mladší připraveno 9,5km, pro starší 13,5km.
Za pořadatelský tým se na Vaši účast těší.

Karel Hotový – ředitel závodu

Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ODKAZY
E.ONTeam
Přečteno 349x

Komentáře

konečně kopečky Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně