Zrušení závodu ČP Rozvadov

25.08.2008 -
Dne 13.9.2008 se měl konat tradiční závod ČP v dlouhém triatlonu Rozvadov/Přimda. Z ekonomických důvodů však byl pořadatel nucen tento závod zrušit
Dne 13.9.2008 se měl konat tradiční závod ČP v dlouhém triatlonu Rozvadov/Přimda. Z ekonomických důvodů však byl pořadatel nucen tento závod zrušit. K dříve avizovaný problémům s povolením závodu, které se na poslední chvíli podařilo vyřešit, vyvstaly problémy finanční, kdy odřekl hlavní sponzor. Přes snahu pořadatele se nepodařilo na poslední chvíli najít v tomto regionu dostatečně silného sponzora.

Tento stav nás velice mrzí a to zejména ke všem závodníkům, kdy si velice silně uvědomuje, jak je náročná příprava na takový závod. Proto jsme až do polední chvíle vyvíjeli snahu závod uspořádat. Vzhledem k ekonomické situaci státu a kurzu čs.koruny k euru se nám bohužel nepodařilo zajistit dostatečnou částku na uspořádání tohoto závodu.
Omlouváme se tedy všem závodníkům, pořadatelům, přátelům triatlonu i široké veřejnosti.