Delikomat Manager triatlon

12.08.2008 -
Jubilejní desátý ročník DELIKOMAT Manager Triatlonu se odehraje opět v příjemné turistické oblasti Moravského krasu, v pěkném prostředí známého rybníka Olšovec a stejnojmenného autokempu.

Milí přátelé!

Jubilejní desátý ročník DELIKOMAT Manager Triatlonu se odehraje opět v turistické oblasti Moravského krasu, v pěkném prostředí známého rybníka Olšovec a stejnojmenného autokempu.

Toto příjemné prostředí uprostřed krásné přírody a přesto s plným zázemím bude tedy v sobotu 23. srpna dějištěm jubilejního desátého ročníku sportovně- společenské akce DELIKOMAT MANAGER TRIATLON 2008.

Jak již můžete vytušit z názvu akce, bude se jednat o závod managerů, podnikatelů, případně dalších osobností veřejného života v triatlonu. A jak bude vypadat samotný závod?

Ve vodách rybníka Olšovec absolvují závodníci úvodní, čtyři sta metrů dlouhou plaveckou část. Poté se závodníci vydají na horských kolech krásnými lesy okolí rybníka na šestnáctiikilometrový okruh, který je přivede zpět do areálu autokempu. Odtud pak triatlonisté vyběhnout na závěrečný čtyřkilometrový běh..

Letos bude v programu závodu opět stále populárnější závod firemních štafet, kde každý ze tří členů štafety absolvuje pouze jednu disciplínu triatlonu. Pevně věříme, že ti z Vás, kteří si štafetu vyzkoušejí, triatlonu propadnou a v následujícím roce absolvují plné objemy závodu. Nabídka hodnocených kategorií závodu je přitom tak bohatá, aby si každý z Vás tu svoji kategorii „našel“.

Samozřejmě ani letos nepůjde pouze o sportovní výkon jednotlivých aktérů. Autokemp Olšovec a jeho okolí nabízejí možnost všestranného sportovního vyžití doprovodu závodníků (tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, půjčovnu loděk a šlapadel, možnost půjčení horských kol). K dispozici je samozřejmě několik standardních občerstvení a pro zájemce i slušné ubytování.
Po závodě bude pro všechny účastníky závodu i jejich doprovod připraven raut, opékání masa na otevřeném ohni a zábava až dlouho do noci.

Tak jak se již stalo tradicí, DELIKOMAT MANAGER TRIATLON je ideální příležitostí otestovat svoji výkonnost ve třech odlišných sportovních disciplinách i dobrá možnost navázat nové obchodní kontakty či utužit ty existující.

Těšíme se na setkání s Vámi při DELIKOMAT MANAGER TRIATLONU 2008.

propozice, příhláška zde

S přátelským pozdravem
Michal Kočař
Ředitel závodu


DELIKOMAT MANAGER TRIATLONU 2007


souboj na ostří nože

Hodnocení:
Přečteno 716x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně