Sen se stal skutkem – ME v dlouhém triatlonu v roce 2009 se uskuteční v Praze

14.05.2008 -
Pořadatelé v čele s Romanen Jarošem, se kterým jsme minulý týden přinesli obsáhlý rozhovor, se radují z úspěchu v podobě přiklepnutí pořadatelství ME v dlouhém triatlonu, který se příští rok uskuteční v Praze. Více se dozvíte přímo od pana Jaroše.

Vážení sportovní kolegové,

to, co se možná zdálo snem, se záhy přeměnilo ve skutečnost. Má slova o postupných cílech se snažíme s kolegy organizátory postupně přetvářet v realitu. Kongres ETU v Lisabonu rozhodl o přidělení ME v dlouhém triatlonu pro rok 2009 Praze ve spolupráci se sportovním klubem R TEAM.

Záměrně píši „rozhodl o přidělení“ a ne o vítězství ve výběrovém řízení na pořadatele. Dle dostupných informací, by to bylo vítězství podle úsloví „jednooký král mezi slepými“. To však nesnižuje naši radost z dosaženého výsledku. ME v dlouhém triatlonu se v České republice v minulosti ještě nikdy neuskutečnilo (alespoň jsem o tom přesvědčen). Věřím, že pro všechny české triatlonisty je to jedna z mála možností, jak se ukázat „Evropě“ v plné závodní síle a že i na takovýchto distancích a formátu  umíme závod organizačně uspořádat. Co je pro nás však podstatné, je mezinárodní podvědomí závodníků o České republice, Praze, závodu BIGMAN ale i o Vás, jak závodnících, tak i dalších pořadatelích mnoha závodů na dlouhých tratích.
 

Vážení kolegové, chci Vám nabídnout spolupráci a rád bych Vás přivítal v našich řadách jako konzultanty při přípravě a organizaci ME, ať již Vaší radou, připomínkou či konstruktivní kritikou. Doufám, že stejně tak jako mě, tak i Vám jde o úspěšnou prezentaci českého triatlonu.

Přijměte proto ještě jednou mé osobní pozvání na letošní závod Czech BIGMAN

(6.-7.6.2008), jehož závod v dlouhém triatlonu (7.6.2008) se pojede na stejných tratích jako v příštím roce ME. Vaše zkušenosti a postřehy ze závodu jak z pohledu závodníka, pořadatele či diváka. jsou pro nás důležité.

Veškeré informace o tomto závodu se dozvíte na www.czechbigman.cz

 
S úctou,
Mgr. Roman Jaroš
ředitel závoduHodnocení:
Přečteno 1210x

Komentáře

to je šok Reagovat
Re: to je šok Reagovat
tak jo... Reagovat
délka Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně