Návrat vítěze

16.06.2013 -
Lukáš Nedělka přestoupil do nového týmu a zbrojí na letošní sezónu i když mu začátek sezóny komplikovalo zranění. Lukáš vyhrál v roce Classic cup 2008 (série dlouhých triatlonů)

1. Do jakého týmu jsi vstoupil?

Eleven - Rubena Test Team je název týmu, který mě vzal pod svá křídla a vlítl i se mnou do své první oficiální závodní sezony.:-) Mezi členy týmu patří takémnoho hvězd českého triatlonu, běhu nebo lyžování.

ELEVEN SPORTS

2. Jakému typu závodů se hodláš věnovat máš v týmu nějakou konkrétní roli a úkol?

Kdyby byl tento rozhovor psán v lednových či únorových dnech, napsal bych vše jinak, ale bohužel koncem února moje poslední tréninková vyjíždka na běžkách skončila pádem a poté dvou a půl měsíčním léčením bolavých zad a to se bohužel negativně podepsalo do mého závodního programu. 

Měl jsem velké plány a chtěl jsem se  vrátit na start dlouhých triatlonů a znovu ukázat, že nepatřím do starého železa :-)))) Ale bohužel.:-(  Ale i přes dvouměsíční výpadek se snažím vrátit zpátky a tréninkové manko pomalu "dohonit", takže rád bych se pokusil prodat svoji formu o trochu později a ukázat se na nějakém dlouhém triatlonu. Co se týká nějakých zvláštních úkolů v týmu. Dostali jsme my "Xterráci "volnou ruku, takže závodní program si volím sám a role a úkoly se rozdávat nemusely. Každej z nás v našem týmu je zkušený závodník, který chce dosáhnout nejlepšího výsledku na každém závodě a udělat dobrou vizitku pro svůj tým.

3. Jak probíhal casting do týmu?

Do týmu jsem se dostal nejen díky svým předchozím výsledkům, ale i po dlouhodobé spolupráci s Jirkou Výborou (šéfem a majitelem firmy Eleven). A díky předchozím dvou závodním rokům, v kterých mě firma Eleven materiálně podporovala, mi Jirka nabídl místečko ve svém  Eleven Rubena Test Teamu. Bylo to pro mě velké překvapení vidět jaká jména závodníků budou v tomto týmu společně se mnou. Bezesporu největší hvězdou týmu je Helena Erbenová, bývalá reprezentantka a olympionička v běžeckém lyžování, v současné době absolutní česká jednička a světová extra třída v terénním triatlonu Xterra. Dále potom Pavel Jindra, taktéž patřící v terénním triatlonu k české i evropské špičce. Sestry Loubkovy vynikající závodnice nejen na tratích Xterra. A já :-)))) bez komentáře :-)
Bikerskou část budou zastupovat známé tváře jako Ondřej Zelený, Zdeněk Vobecký, Petr Novotný nebo Jan Pithart a další...takže obsazení týmu velice slušné a už teď vidím jak "naše" růžové dresy nahánějí závodníkům strach a tak to doufám i zůstane :-))))

4. Jaké podmínky tým nabízí?

Tým mi nabídl kompletní materiální podporu na závodní sezónu a to nejen oblečením od firmy Eleven, ale i českým výrobcem pneumatik firmou Rubena, kde máme za úkol zároveň i tyto  produkty testovat. Dále ke sponzorům patří např brýle R2, nebo kola a rámové sady Amulet. Dále pak řada doplňků stravy Xpower od Aminostaru, helmy a obuv Giro.

5. Na jakém závodě tě potkáme v nejbližší době?

Rozhodně chci zajet některé závody krajského poháru tady na Vysočině a pokud vše půjde tak jak má, tak si zajet i nějakou tu půlku a především závody Xterra ČP, takže snad mi zdraví vydrží:-)


ELEVEN SPORTS

Lukáš Nedělka

Lukáš Nedělka

Lukáš Nedělka

Po zranění jsem sezónu zahájil 2. místem v závodě KP Vysočina v obci Martínkov

Hodnocení:
Přečteno 872x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
15.7.24Ve Španělsku byla psána historie
7.7.24V Rothu padala světová maxima
17.6.24Generálku na MS v Nice ukořistila Charles, Besperát fantasticky druhá
9.6.24T100 - Napínavý souboj generací a dominance Knibb
28.5.24Český triatlon míří do Paříže! Petra Kuříková uspěla v náročné kvalifikaci
21.5.24Evropské triatlonové eposy: Lanzarote a Šamorín
28.4.24IRONMAN Texas ovládli Hermandez a Matthews, Jana Richtrová ovládla AG
26.4.24Výsledkový servis
17.4.24Youri Keulen a Ashleigh Gentle ovládli triatlon Singapore T100
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.