Jablonecký zimní triatlon očima pořadatele (ředitele)

25.01.2012 -
Start sezóny zimních triatlonistů je za námi. Výsledky letí éterem, kdo chce, si je najde a každý, koho toto téma zajímá hledí především dopředu. Jak jinak? Je to tak správně, zimní triatlonisté jsou lidé akční, nároční (zejména sami k sobě) a tvrdí ( také sami k sobě, jinak pohodáři). Koho by zajímalo ohlédnutí zpět?

Ale zkusme to! Zimní triatlon, jak už bylo mnohokrát napsáno je veliká výzva nejen pro závodníky, ale také pro pořadatele. Letní verzi můžete vymyslet několik let dopředu  a pokud dokážete sehnat sponzory, případně uzavřít dopravu, bude to tak, jak jste to chtěli. U zimního triatlonu je to malinko jinak. Do poslední chvíle volíte, rozvažujete, hledáte, měníte. Stojí vám to za to?

A stojí jim (závodníkům) to za to? Každý ročník Jabloneckého zimního triatlonu byl zatím originál. Vždy dávno dopředu vymyšlený a na poslední chvíli doupravený, aby byl co nejpřijatelnější pro ty borce, kteří se k takovéto "adventůře" propůjčí. Chtějí náročný závod, ale ne pocit marnosti a zbytečného trápení. Chtějí silný zážitek, ale nemusí to nutně být úplně na dřeň.

Takhle to cítíme, takhle si to myslíme a takhle s tím (snad ještě chvilku) budeme pracovat a těšit se, že příště připravíme my (jablonečtí zapálení pořadatelé) a oni (tam nahoře :-)) co nejlepší podmínky, abychom tu stovku (vás nadšených "bláznů") na startu a v cíli, prolomili.

Tak za rok! My se zase polepšíme a vy k nám přijeďte.