Přijďte se vyjádřit k aktuálnímu dění v triatlonovém hnutí

19.05.2003 -
Vzhledem k řadě nepravdivých a zavádějících informací, které v současnosti putují triatlonovým hnutím si Vás dovolujeme pozvat ke kulatému stolu - schůzky zástupců oddílů a pořadatelů závodů s vedením Českého svazu triatlonu. Nechceme reagovat na osobní útoky některých lidí, většinou členů bývalého vedení, diskusí prostřednictvím médií, ani věčných dopisových koleček.
Vážení sportovní přátelé,
Vzhledem k řadě nepravdivých a zavádějících informací, které v současnosti putují triatlonovým hnutím si Vás dovolujeme pozvat ke kulatému stolu - schůzky zástupců oddílů a pořadatelů závodů s vedením Českého svazu triatlonu.

Nechceme reagovat na osobní útoky některých lidí, většinou členů bývalého vedení, diskusí prostřednictvím médií, ani věčných dopisových koleček.

Nebráníme se otevřené diskusi, z očí do očí. Na jejím základě si můžete sami porovnat své názory a posoudit, zda vedeme český triatlon do záhuby, jak tvrdí někteří oponenti, nebo jestli jen v obměněném složení pokračujeme v započaté práci našich předchůdců se snahou přidat vlastní podněty.

Myslíte, že je správné nyní pod tímto nátlakem, v době rozjíždějící se sezóny a vrcholící přípravy na reprezentační akce svolávat mimořádnou valnou hromadu a znovu tak jitřit již zklidňující se atmosféru? Nebo snad chcete raději než na závody odjet o víkendu na schůzi? Jediným motivem těchto snah je návrat bývalých členů vedení na své pozice.

Na základě návrhu Mgr. D. Janaty si všechny, kteří mají  zájem o vyslovení názoru k dalšímu fungování triatlonového prostředí u nás, dovolujeme pozvat na pracovní jednání.
Kulatý stůl se uskuteční v rámci sportovního víkendu v sobotu dne 24. května 2003 od 18,00 hod na chatě Sport (Bedřichov č.p.: 1700). Termín je zvolen s ohledem na časové možnosti a návaznost na závod ČP. Obsah jednání je zřejmý: konstruktivní vyjádření názorů všech zúčastněných a především „proprání špinavého prádla“ uvnitř prostředí, nikoliv v médiích. Program jednání bude v průběhu týden vyvěšen na www.3atlon.cz.

Svolání mimořádné valné hromady se nebráníme. Považujeme však za vhodné svolat ji a uspořádat v klidu, ve vhodném období. Na prstech jedné ruky se dají spočítat žádosti, které přišly na sekretariát s touhou po svolání mimořádné valné hromady na 17. května.
Poté se můžete rozhodnout, zda považujete opravdu za nezbytné svolávání mimořádné valné hromady, která přinese zbytečné náklady a další jitření již zklidňující se atmosféry.

Věříme ve Vaši podporu našich snah o klidný průběh sezóny a další rozkvět českého triatlonu.

Těšíme se na setkání s Vámi a konstruktivní debatu.

S pozdravem členové Rady ČSTT

Hodnocení:
Přečteno 61x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
30.5.23Naslouchejte „starým“ zkušeným kapacitám, říká Tomáš Racek
25.5.23Mojí strategií bylo hlavně dokončit, říká Tomáš Řenč
24.5.23V dlouhém triatlonu vidím svůj největší výkonnostní potenciál, říká Pavel Wohl
22.5.23V dnešní době děti nemají základní dovednosti, říká Jan Strangmuller
19.5.23Trvalo několik hodin, než jsem to vlastně celé zpracovala, říká Bára Besperát po IM 70.3 Mallorca
15.5.23Petr Vabroušek hodnotí 1. místo na HimalayanXtri
12.5.23Chybělo málo a mohl jsem slavit podstatně víc, říká Kočař po MS Ibiza
9.5.23Trenéři si svá "trenérská tajemství" bohužel nechávali sami pro sebe. Říká Luboš Bílek
8.5.23Duatlonový Krušnoman se stal kořistí Gerychové a Wainera
8.5.23Kočař vydřel na světovém šampionátu v dlouhém triatlonu 12. místo. Soukup byl 35.