ITU Races

Česko má za sebou největší triatlonový víkend v historii. Na start závodu Světového poháru se v Karlových Varech v neděli 13. září postavili nejlepší triatlonisté planety. Pozici favorita potvrdil na CITY TRIATHLONU Karlovy Vary Francouz Vincent Luis, který jen o týden dřív získal titul mistra světa. V závodě žen byla nejrychlejší dvojnásobná mistryně světa Flora Duffyová. Z českých reprezentantů si nejlépe vedli Petra Kuříková na 12. příčce a František Linduška na 29. místě.
14.09.2020 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Na Světový pohár míří do Karlových Varů triatlonové superhvězdy

Pozornost celého triatlonového světa teď směřuje do Česka. Následující víkend se totiž uskuteční CITY TRIATHLON Karlovy Vary, jehož vrcholem bude nedělní závod ITU Světového poháru. Na start se postaví nejrychlejší triatlonisté planety, včetně novopečených mistrů světa Luise a Taylor-Brownové.
10.09.2020 - ČTA

ČESKÁ ŠTAFETA OBSADILA NA TRIATLONOVÉM MISTROVSTVÍ SVĚTA 16. MÍSTO

Triatlonové mistrovství světa vyvrcholilo závodem smíšených štafet, které v Hamburku bojovaly o světové tituly v neděli 6. září. České kvarteto ve složení Zimovjanová, Linduška, Hrušková a Volár obsadilo 16. místo. Zvítězil tým Francie.
07.09.2020 - ČTA

Světový pohár v triatlonu v době koronavirové: nejnabitější startovní pole v historii, ale také roušky a dezinfekce

Triatlonová planeta se opět brzy roztočí. CITY TRIATHLON Karlovy Vary, který se 13. září uskuteční jako součást Světového poháru, přitom bude teprve druhým závodem v kalendáři Mezinárodní triatlonové unie (ITU) po koronavirové pauze. Díky tomu výrazně roste jeho prestiž, konkurence ve startovní listině, ale tato pozice přináší i celou řadu přísných epidemiologických opatření od ITU.
21.08.2020 - ČTA

EVROPSKÝ POHÁR JUNIORŮ V TÁBOŘE SE LETOS NEUSKUTEČNÍ

Velká cena Tábora v triatlonu, která byla naplánována na 26. července, se v roce 2020 neuskuteční. Z termínové listiny tak mizí mezinárodní závod, který měl být součástí Evropského poháru juniorů, Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu a zároveň se měl uskutečnit jako Mistrovství ČR žáků.
29.04.2020 - ČTA

KUŘÍKOVÁ VEZE ZE SVĚTOVÉHO POHÁRU V KOREJI SKVĚLÉ 8. MÍSTO

Česká triatlonistka Petra Kuříková má zase blíž k účasti na olympijských hrách v Tokiu. Na ITU Světovém poháru v korejském Tchongjongu vybojovala 8. místo, kterým si připsala výraznou porci bodů do světového žebříčku. Vendule Frintové závod v Jižní Koreji výsledkově nevyšel a obsadila 32. místo. Jan Čelůstka doběhl na 44. příčce.
19.10.2019 - Petr Valeš

TRIATLONISTKA VENDULA FRINTOVÁ VYBOJOVALA SKVĚLÉ 4. MÍSTO NA SVĚTOVÉM POHÁRU V ČÍNĚ

Jen těsně nedosáhla Vendula Frintová na medaili v závodě ITU Světového poháru v čínském přístavním městě Wej-chaj, kde v sobotu 21. září vybojovala čtvrté místo. O dvě příčky tak vylepšila své loňské umístění. Jan Čelůstka bohužel závod nedokončil.
21.09.2019 - ČTA

Seriál Mistrovství světa dospěl do finále dospěl od finále. Kuříková v něm vybojovala 35.místo, Frintová závod nedokončila

Seriál závodů ITU Mistrovství světa vyvrcholil v sobotu 31.srpna finálovým závodem ve švýcarském Lausanne. V konečném pořadí celkového bodování se Vendula Frintová vešla do první třicítky, Petra Kuříková na 70.místě
01.09.2019 - ČTA

Světový pohár v Karlových Varech ovládl Brit Dickinson. Ze čtveřice Čechů byl nejlepší Čelůstka

Světové triatlonové velmoci potvrdily v nedělním závodě Světového poháru v Karlových Varech svou nadvládu. Zvítězil Brit Samuel Dickinson před Francouzem Raphaelem Montoyou. Bronz si odváží další z Britů Grant Sheldon. Ze čtveřice Čechů na startu se nejlépe dařilo Janu Čelůstkovi, který vybojoval 20.místo
26.08.2019 - ČTA

Fantastická Vendula Frintová obhájila vítězství v Karlových Varech. Kuříková doběhla čtvrtá

Neuvěřitelné představení českých triatlonistek viděli diváci ITU Světového poháru v Karlových Varech. Vendula Frintová dokázala v nabité konkurenci obhájit loňský triumf a Petra Kuříková skončila těsně pod medailovým podiem.
25.08.2019 - ČTA
Počet položek: 180položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
18.9.20S druhým místem jsem moc spokojený, říká Tomáš Řenč po Doksyrace
14.9.20KŘIVÁNKOVÁ DÁL VLÁDNE CZECHMAN TOUR. VYHRÁLA I DOKSYRACE
14.9.20Světový pohár v Karlových Varech ozářily triatlonové superhvězdy! Zvítězili Francouz Vincent Luis a Bermuďanka Flora Duffyová
14.9.20Český pohár ovládli ve Varech Grabmüllerová a Belgičan Matthys
10.9.20Na Světový pohár míří do Karlových Varů triatlonové superhvězdy
9.9.20V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu.
8.9.20Jak si vedli Češi ve víkendových závodech?
7.9.20ČESKÁ ŠTAFETA OBSADILA NA TRIATLONOVÉM MISTROVSTVÍ SVĚTA 16. MÍSTO
6.9.20Vítězný double si z Prachatic odvážejí Serrierres a Philippiová. Nejrychlejší Češi na čtvrtých místech