Reprezentanti hodnotí své výkony na MS

3.09.2007 -
Přemysl Švarc, Jaroslav Pejsar, Kateřina Lhotová a Lukáš Tomášek zcela otevřeně hodnotí svůj výkon na MS v německém Hamburku. Všichni do závodu nastupovali podat své maximum a zda se jim to podařilo se dozvíte uvnitř článku.
Švarc běžel rychleji něž Ospalý

Přemek Švarc - K23, 13.místo

S odstupem tří dnů už spokojenosti přibývá, ale po závodě jsem byl poměrně zklamaný, když jsem nevylepšil svoje loňské 5. místo z Lausanne.

Plavání bylo bez chyby, kdy jsem ušetřil spoustu energie zbytečným mlácením a jel hodně zleva. Na kolo jsem vyjížděl v klidu v prvním balíku a zkusil i několikrát ujet, bohužel se ke mě nikdo nepřidal, a tak jsem byl odsouzen na jízdu v 50ti členném balíku. Když v 7.kole ujeli Mutchard s někým byl jsem akorát vzadu a nástup nezachytil, což mě dost
mrzelo.

V běhu jsem ukázal asi svoje maximum, když jsem běžel zatím nejrychlejší desítku v triatlonu, bohužel jsem v závěru nebyl schopen tempo zrychlit.Ale těší mě, že jsem běžel rychleji než Filip, i když ten neměl svůj den.

Fantastickou atmosféru si parádně užil

Jaroslav Pejsar - K23, 36.místo

S MS jsem byl spokojen. Byl to můj první velký závod, tak jsem od toho moc nečekal. Před startem jsem si dával za cíl vylézt v kontaktu s první skupinou a rozhodně jsem chtěl jet v prvním balíku, a pak běžet jak to jen  půjde. V součastnosti na víc, co se běhu týká, asi nemám. Takže 36. je dobrý. Jinak fantastická atmosféra závodu, kterou jsem si fakt užil.

Plavání mu nesedlo, ale závod nevzdal

Lukáš Tomášek - junior, 46. místo

Se svým výkonem na MS jsem spokojen jen ze dvou třetin a to z cyklistikou a během. Na běhu sem sice mohl předvést i lepší výkon, ale taháním cyklistického balíku jsem se dost unavil a navíc mě při výběhu z depa na běh chytla křeč do stehna.

Myslím, že ve vodě mám určitě na víc, takže si nemyslím, že to bylo zrovna moje maximum.
Co se týče kola myslím, že jsem podal dobrý výkon a kdyby náš balík aspoň trochu spolupracoval mohli jsme dojet velký balík před námi.

Běh byl ovlivněn taháním kola, ale myslím, že i tak jsem běžel velmi dobře
Plavání bych ohodnotil jako úplnou katastrofu, zbytek považuji za výborný výkon.

Na kole se jelo pekelné tempo

Kateřina Lhotová - juniroka, 41.místo

Se svým výkonem jsem spokojená, protože jsem v závodě podala maximální výkon na svoje
momentální možnosti. Po třítýdenním tréninkovém výpadku díky onemocnění, jsem ráda, že jsem se dostala zpět na svou výkonnost.

S průměrnou světovou juniorskou špičkou si myslím, že bych nedržela krok ani kdybych byla zdravá jako rybička celou sezonu:o) Hlavní je, že jsem se motivovala tímto závodem do další
přípravy na příští rok, který bude pro mě juniorsky poslední, takže si ho chci maximálně užít :-)

Na MS jsem byla nejvíc spokojená s během, kde si myslím, že jsem podle pocitu letos předvedla můj nejlepší běžecký výkon a to vlastně ještě po kole, kde se jelo ,,peklo,, : ))

Jinak všeobecně po odpočinku (na který se těším), chci s mým trenérem začít pomalu, ale rázně pracovat na plavání a běhu, díky kterým, bych chtěla v dalších letech výrazně posunout moje umístění na ČP, ME, a MS dopředu :o) !!