Mistr Evropy bude obhajovat prvenství

10.02.2004 -
Oba vítězové loňské premiéry M-ČR v zimním triatlonu se postaví na start závodu, který se bude konat v neděli 15. února v Novém Městě na Moravě. Patrik Kuril ze Slovenska se stihl stát koncem ledna Mistrem Evropy a těší se na další souboj s naší špičkou. Ta by se měla objevit na startu kompletní, Kobr, Jindra a Groh, neboť závod Světového poháru na Slovensku se koná již v pátek. S výhledem na start při

Mistr Evropy bude obhajovat prvenství v Novém Městě na Moravě

Oba vítězové loňské premiéry M-ČR v zimním triatlonu se postaví na start závodu, který se bude konat v neděli 15. února v Novém Městě na Moravě. Patrik Kuril ze Slovenska se stihl stát koncem ledna Mistrem Evropy a těší se na další souboj s naší špičkou. Ta by se měla objevit na startu kompletní, Kobr, Jindra a Groh, neboť závod Světového poháru na Slovensku se koná již v pátek. S výhledem na start při březnovém MS ve švýcarském Wildhausu se k závodu připravuje i Petra Letenská. Její největší soupeřka, Šárka Grabmüllerová, o svém startu rozhodne až po slovenském závodě. Do pořadí na stupních vítězů bude chtít promluvit i talentovaná Radka Vodičková.

Nedělní ochlazení a sněhové přeháňky umožnily obnovu údržby tratí v areálu hotelu SKI a závod se bude v každém případě konat. Situace se natolik zlepšila, že nebude nutné zkracovat vzdálenosti jednotlivých disciplín, 7 km běhu, 12 km MTB a 8 km lyží, což měla být součást nouzové varianty.

Nominace na MS, které se koná 14.3.2004, bude provedena právě na základě výsledků mistrovského závodu. Do Švýcarska by mělo letos odjet dosud nejsilnější družstvo v historii našeho zimního triatlonu.

Hodnocení:
Přečteno 82x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
15.1.21VITAR sport posiluje: k Enervitu přibral i Royal Bay
18.12.20Příští rok si vyzkouším, jak chutná Ironman, říká král triatlonu
14.12.20Koruna pro Krále triatlonu má nového majitele. Triatlonistou sezony je Lukáš Kočař!
13.12.20Co najdete, když otevřete šatník sportovkyně? Kultovní značky, které musíte mít!
11.12.20V téhle divné době mi chybí parta závoďáků, říká Michal Piloušek
9.12.20Český triatlon vstoupí do roku 2021 s novou tváří
2.12.20Naše šance pro účast na OH v Tokiu vede přes štafety, říká kouč repre Lukáš Vrobel
29.11.20Zuzana Bartasová: Soutěživá jsem hodně, nikdy jsem nedokázala jít na závod s tím, že si ho jdu jen užít
20.11.20Pestrost je ideální koření motivace, říká Jan Šneberger
19.11.20Ironman dream