Jan Řehula se nezúčastní závodu SP v Geelongu

21.10.2003 -
Proč jsi byl nucen vynechat závod SP Geelong? Hlavním důvodem mé neúčasti je prodělané zranění. Na tento závod jsem se opravdu těšil, ale bohužel jsem si hned druhý den pobytu v Austrálii při tréninku nástupů na kole velmi nepříjemně natáhl adduktor levé nohy. Původně jsem myslel, že to může být i natržené, protože jsem vůbec nemohl chodit. Naštěstí jsem se po pěti dnech klidu a perfektní péče fyzioterapeutů (PhDr. Jiří Suchý)
Proč jsi byl nucen vynechat závod SP Geelong? Hlavním důvodem mé neúčasti je prodělané zranění. Na tento závod jsem se opravdu těšil, ale bohužel jsem si hned druhý den pobytu v Austrálii při tréninku nástupů na kole velmi nepříjemně natáhl adduktor levé nohy. Původně jsem myslel, že to může být i natržené, protože jsem vůbec nemohl chodit. Naštěstí jsem se po pěti dnech klidu a perfektní péče fyzioterapeutů horského střediska v Jindabyne dal do pořádku. Nyní jsem již v plném tréninku.
 
Můžeš stručně přiblížit průběh tvé  přípravy v Austrálii?
Od 12.11. jsem opět v tréninkové skupině mého předolympijského trenéra Bretta Suttona v triatlonové „mecce“ na Gold Coastu. Je tu nesmírné vedro a tréninkové podmínky jsou vynikající.  Dává mi to velkou psychickou sílu jít dál a být lepší, než kdy před tím.
 
Jak budeš ladit formu na nadcházející MS na Novém Zélandu?Co se týče tréninku pracuji hodně na objemu a stavíme tak s trenérem základy na příští sezónu. Proto na MS v Qeenstownu nebudu zřejmě v nejlepší možné formě, ale budu bojovat na maximum. Na Mistrovství  světa se totiž budou udělovat dvojnásobné body do žebříčku ITU.
Hodnocení:
Přečteno 93x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
15.1.21VITAR sport posiluje: k Enervitu přibral i Royal Bay
18.12.20Příští rok si vyzkouším, jak chutná Ironman, říká král triatlonu
14.12.20Koruna pro Krále triatlonu má nového majitele. Triatlonistou sezony je Lukáš Kočař!
13.12.20Co najdete, když otevřete šatník sportovkyně? Kultovní značky, které musíte mít!
11.12.20V téhle divné době mi chybí parta závoďáků, říká Michal Piloušek
9.12.20Český triatlon vstoupí do roku 2021 s novou tváří
2.12.20Naše šance pro účast na OH v Tokiu vede přes štafety, říká kouč repre Lukáš Vrobel
29.11.20Zuzana Bartasová: Soutěživá jsem hodně, nikdy jsem nedokázala jít na závod s tím, že si ho jdu jen užít
20.11.20Pestrost je ideální koření motivace, říká Jan Šneberger
19.11.20Ironman dream